Květinový vzor a jaro

Květinový vzor je na jaro ideální

Květinový vzor je aktuální trend. V současné době si lidé kupují květiny takřka na každém kousku oblečení. V zimě to bylo sice stylové, ale nemístné, vždyť příroda spala hlubokým spánkem a květiny se vyskytovaly jenom v květinářstvích. Naštěstí nyní přišlo to období, pro které jsou květiny jako dělané. Nezapomeňte si jimi zpestřit šatník.

Dalo by se říct, že květinový vzor takovou popularitu nečekal. Tento vzor si oblíbily nejen ženy, ale kupodivu i pánové. Květiny se začaly ve velkém objevovat na každém kousku oblečení, dokonce i na doplňcích, které vždycky byly spíše neutrální a nevýrazné, nyní však zaujmou pozornost jako první.

Tento vzor bude nadále populární i během dalšího ročního období, proto si ho pořiďte do svého šatníku, jestli ho ještě v šatníku nemáte.

Jaké květinové kousky stojí za koupi?

Mezi elegantní kousky, které na sobě mají květiny, se řadí lehké halenky, které jsou pro jaro ideální. Většinou jsou posety drobnými kvítky, které nebudí velkou pozornost, ale působí velice elegantně. I během jara se nebojte obléknout kabát, pokud bude venku chladněji. Opět ho můžete mít posetý květinami.

Co se týče méně elegantních kousků, květiny se dostaly i na klasické džíny. Díky květinám jsou džíny nejen zajímavější, ale jsou i mnohem stylovější. Vyhněte se takovým džínům, které mají květiny naprosto všude, zde platí, že méně je více.

Květiny a doplňky

Jak jsme již zmínili, květiny se ve velkém dostaly i na doplňky. Nejvíce nás květinový vzor oslovil zejména na kabelkách. Květinové kabelky jsou trend, který si zamilujete a který budete kombinovat se vším.

Mimo jiné se květiny dostaly i na čepice, ale ty jsou během jara schované hluboko v šatníku. Co však na jaro ještě unosíte, jsou květinové ponožky nebo boty s nášivkami v podobě květin. K doplňkům se řadí i batohy, které jsou z velké části opět posety tímto vzorem.

You may also like...