Jarní must haves

Jarní MUST HAVE kousky jsou tady!

Každé roční období přináší do obchodů s módou novou kolekci věcí. V současné době se v obchodech s oblečením setkáváte s jarní kolekcí, která přinesla mnoho zajímavých kousků. Vybrali jsme pro vás jen pár takzvaných must have kousků, které by neměla postrádat žádná žena v šatníku. Upozorňujeme, že se jedná o žádné kousky, které byste použili jenom jednou a poté vyhodili. Jsou to takřka nadčasové kousky oblečení, které budou v módě ještě pěkných pár let.

Saka

Sako bylo ještě donedávna součástí každého elegantního looku. Jenže móda se mění, jako všechno okolo. Dnes se už sako nenosí jen k elegantnímu stylu, ale jde ruku v ruce s ležérností a pohodlností. Sice na pultech obchodů najdete skvělé kostýmy, ale saka z nich nemusíte kombinovat jen se společenskými kalhotami. Jsou fenomenální i v kombinaci s džíny a teniskami, což jsou dvě věci, které jaro miluje.

Nejlépe uděláte, když si zakoupíte sako v károvaném vzoru. Samozřejmě se nebojte i proužků, což je nečasový vzor. Nevyhýbejte se ani sakům z teplákového materiálu či jinak podobným sakům.

Květinové vzory

Květinové vzory jsou aktuálním fenoménem ve světě módy. Miluje ho každá žena, nosí ho takřka na jakémkoliv kusu oblečení. V současné době nejlépe uděláte, pokud si zakoupíte například kabát nebo kabelku s květinovým motivem. Nepohrdněte ani vkusnými džíny, na nichž jsou našity květiny, či batohy, které jsou taktéž posety skvostnými květinami.

Kalhoty

Do módy se před nějakou dobou dostaly i klasické, společenské kalhoty, které se zavazují nebo které jsou na gumu. Tyto kalhoty se nosily v devadesátých letech, tudíž by se dalo říct, že se jedná o další poměrně vydařený comeback.

Kalhoty si můžete koupit v různých provedeních i různých barvách, nejlépe uděláte, když si je letos koupíte s pruhem na bocích. Vypadají jako tepláky, ale nejsou to tepláky.

You may also like...