boty

Jakou obuv volit na začátek podzimu?

Letní horké měsíce jsou už dávno pryč. Utekly snad ještě rychleji jako voda. Teprve jsme tady vítali Nový rok a následně se radovali z dvouměsíčních prázdnin, nyní se bohužel opět musíme smířit se sychravým počasím, které zanedlouho přivítá vánoční svátky, jež nám opět budou velkou mírou sahat do peněženky. Sychravější počasí však přináší mnohé výhody. Někteří nemají rádi teplé počasí, protože se musí vzdát oblíbených džínů, jež dělají tak krásné nohy! Podzim konečně opět přináší možnost takového oblékání, proto se není čemu divit, když je i toto období trochu radostné.

Sychravější a chladnější dny jsou někdy doprovázeny dokonce deštěm, proto bychom měli dbát nejen na oblečení, ale hlavně na boty. Přece jenom když si vezmeme oblíbené plátěné tenisky, tak nám do nich zateče, a tak není právě toto zrovna nejvhodnější. Zkuste to proto raději s oblíbenými pevnými botaskami, a to zrovna s bílými. I když déšť rapidně boty zašpiní, pevné botasky se následně jenom omyjí hubkou, a tak se tedy budete moct těšit ze stále bílých tenisek. Ovšem ani tenisky nejsou někdy to nejlepší. Nezapomínejte, že je stále ještě lepší volba bot, která je do deštivých a sychravějších rán jako dělaná.

• Chelsea boty

Jednou takovou možností jsou takzvané Chelsea boty, které se staly populární zejména během loňského podzimu a letošního jara. Jsou opravdu oblíbené, protože jsou hlavně vkusné. Takové boty snad nikdy nepromoknou, tím si můžete být jisti. Aktuálně je najdete snad všude, a to za fantastické ceny!

• Polobotky

Další takovou podzimní obuví jsou klasické polobotky, jejichž popularita aktuálně nezná mezí. Začaly se nosit totiž v mnoha barevných odstínech. Nejčastěji se setkáte se stříbrnými typy těchto bot, které mají dokonce vyvýšenou podrážku, aby na ně déšť nemohl. Samozřejmě jsou polobotky populární v jakémkoli provedení, nikoliv v pouze stříbrné barvě.

You may also like...