Jaké svetry si určitě pořídit

Jaké svetry si letos v zimě určitě pořídit?

Už i počasí nám pomalu naznačuje, že se blíží už to neúprosné zimní období, které budeme chtít trávit hlavně v teple domova. Jenže práce nás doma nenechá, proto je nutné se vybavit tím nejteplejším oblečením, které najdeme v obchodech – svetry. Pokud jste ještě nezačali s nakupováním svetrů, nemějte strach – to nejlepší do obchodů teprve přijde. Až však svetry začnete nakupovat, přinášíme vám pár tipů na střihy svetrů, za které se vážně vyplatí zhřešit.

Letošní podzim a zima se ponese ve znamení svetrů. Už nyní si můžeme všímat, že na pultech obchodů jsou jenom svetry – a taky mikiny. Co se týče barev, letos budou (stejně jako každou zimu) dominovat hlavně ty neutrální barvy, čehož si můžete všímat už teď, protože v obchodech málokdy narazíte na pestrobarevné svetry. Vést bude šedá barvička, která se stala v poslední době oblíbenou i v oblasti bydlení, dále taky samozřejmě černá, ale taky i bordó, khaki a hořčicově žlutá. V obchodech nyní můžete sledovat i velký výskyt červené barvičky, která taky není špatnou volbou.

Pojďme však přejít už ke konkrétním střihům, které se vyplatí doma mít.

Máte doma rolák?

Roláky jsou letošním zimním hitem číslo jedna. Pokud ještě nemáte rolák, děláte chybu, protože se bez něj zkrátka letos opravdu neobejdete. Roláky jsou opravdu nutností. Nejvíce zaujmete hlavně ne s těmi upnutými roláky, ale s těmi volnějšími. Nebojte se tlustých svetrů s rolákem – právě ty dneska frčí. A kupujte si je o číslo větší – upnuté se obecně nenosí.

Dlouhé svetry jedou!

Co se týče délky svetrů, kupujte si takové, které budete mít až pod zadek. Samozřejmě je nekombinujte jenom s punčochy, ale klasicky s džíny, jak jste zvyklí. Dlouhé svetry se letošní zimu opravdu budou nosit velice hojně.

Nejlépe uděláte, pokud si koupíte dlouhý rolák, délkově tedy až pod zadek, a to v šedé barvě!

You may also like...