Mikiny jako aktuální trend

Mikiny jako aktuální trend číslo jedna

Móda nám neustále přináší hromadu nových kousků. Pokud chodíte pravidelně do obchodů s oblečením, jistě si novinek ve světě módy všímáte. Taky si jistě všímáte i těch kousků, které přetrvávají, jako jsou například roztrhané džíny nebo dlouho kardigany až ke kotníkům. Co se týče novinek, už ze začátku podzimu jsme si mohli povšimnout velkého množství mikin, které v obchodech s oblečením nyní najdeme v různých podobách. Pojďme si říct, v jaké podobě se tento módní kousek vyplatí mít ve své skříni.

Mikiny se řadí k těm nejpohodlnějším kouskům oblečení vůbec. Ležérnost je nyní v módě daleko populárnější než elegance – dokonce i oblíbené kabáty rovného střihu se nekombinují s ničím jiným, než s teniskami a oblíbenými mikinami hlavně s kapucí.

Pokud teprve přemýšlíte, jaký kousek si do svého šatníku nově pořídíte, přinášíme vám pár tipů na střihy mikin, pro které se vyplatí hřešit.

• mikiny s kapucí

Pokud doma ještě nemáte mikinu s kapucí, tak to je velká chyba. Mikiny s kapucí se nyní nejčastěji kombinují s již zmiňovaným kabátem rovného střihu. Ať už budete mít mikinu s potiskem či bez, je to skvělý ležérní kousek, ve kterém vám během aktuálních chladných dnů jistě nebude zima.

• 3D mikiny

Znáte už 3D mikiny? Pokud trávíte hodně času na sociálních sítích, pak jste si jistě všimli, že 3D mikiny dneska má nejedna blogerka. Nejčastěji se setkáváme s mikinou bez kapuce, která má na sobě obrázek zmrzliny, kdy kopečky zmrzliny jsou z bambulek, tudíž z celé mikiny dělají 3D mikinu.

• mikina s rozšířenými rukávy

A pokud často nakupujete například v H&M, pak jste si taky mohli povšimnout velkého množství mikin, které mají rozšířené rukávy. Většinou jsou to pohodlné, ne upnuté mikiny, které jsou obepnuté jenom kolem zápěstí a rukávy jsou jako balony – jsou vzdušné, volné, stoprocentně pohodlné.

You may also like...