K čemu se nosí slaměný klobouk? Celebrity poradí

K čemu se nosí slaměný klobouk? Celebrity poradí

Je mnoho kousků, které se dostaly do módy jako kdyby náhodou, přesto se v ní udržely, jelikož se lidem zalíbily. Jedním takovým kouskem je také slaměný klobouk, který lze dnes označit za trendy či stálice aktuální módy. Někteří lidé si při zjištění, že jsou slaměné klobouky zase v kurzu, zašli na půdu, kde našli staré kousky ještě po prarodičích, jiní investovali do dražších kousků, které však vypadají skvěle. Každopádně pokud jste si taky klobouk ze slámy pořídili, možná se ptáte, s čím ho kombinovat nebo jak ho nosit. 

Slaměným kloboukům zkrátka ještě neodzvonilo. I když sluníčko už se zatáhlo, s klidným svědomím ho ještě noste. Stejně jako to dělají mnohé světové celebrity, které na slaměné klobouky nedají dopustit. A právě od světových celebrit se můžete naučit tomu, jak slaměné klobouky nosit.  

Mnozí lidé se domnívají, že slaměné klobouky se nosí jenom k plavkám, ale není to tak. Samozřejmě řada modelek a celebrit je k plavkám nosila, ale není to podmínkou. Slaměný klobouk dokonale vypadá i k sukni nebo prožívané halence, což ostatně dokázala modelka Alessandra Ambrosio.  

Slaměné klobouky k džínové bundě 

Aktuálně se hodně nosí džínové bundy, proto je oživte právě slaměnými klobouky, které si zakoupíte. Slaměné klobouky nemusí být jen takové, z nichž sláma trčí, ale mohou to být i takové klobouky, které jsou pevného tvaru, zdokonalené o pruh okolo hlavy, který slaměný klobouk vkusně zdobí. A právě takové slaměné klobouky se k džínovým bundičkám velice hodí, o tom není sporu.  

Slaměné klobouky ozvláštní elegantní outfit 

Nebojte se ani kombinace s elegantním outfitem. Dlouhé vypasované kalhoty s volnější halenkou a slaměným kloboukem – to je, panečku, kombinace k nezaplacení! S takovým outfitem okouzlíte, o tom není sporu. A nezapomeňte k outfitu přidat podpatky, aby došlo k optickému prodloužení postavy. 

You may also like...