Květované šaty. Jak si vybrat podle své postavy

Květované šaty. Jak si vybrat podle své postavy

Módní magazíny jsou plné tak překrásných květovaných šatů! Většinou je mají na sobě mladičké modelky, které se procházejí slunečnou krajinou. Poté si je oblékneme my a… realita je trochu jiná. Jak si vybrat podle vaší postavy?  

Mám pořádná stehna 

Ano, mám je a nestydím se za to. Můžu si koupit jakékoliv šaty, ale někdy se v nich necítím zrovna nejlépe. Abych se cítila ve svém novém kousku jako ryba ve vodě, pořídím si do svého šatníku květované šaty ve střihu sukně do A. právě áčková sukně dokáže stehna zakrýt. Délka? Po kolena, to bohatě stačí k pohodlí a dobrému pocitu. Některé ženy nedají dopustit na šaty maxi délky, také tyto vám udělají skvělou službu a příjemný pocit.  

Mám větší břicho 

Mám větší břicho, no a? Každý jsme nějaký a své tělo mám ráda. Ještě bych chtěla dodat, že u květinových šatů nejvíce oceňuji, když jsou kratší, třeba jen pod zadek. Zato by měly být volnější a ne vypasované (v těch se cítím stísněně). Mohu tak představit své krásné nohy a zároveň mít dostatek pohodlí pro své bříško.  

Mám široké paže 

Když se na sebe dívám do zrcadla, mám radost. Jsem plná krásy a života. A květované šaty mi moc sluší. Jen si musím dát pozor, abych si nevzala šaty, které mají krátký rukáv s gumičkou. Tento střih mi většinou moc nelichotí. Raději zvolím šaty na ramínka, nebo si nechám květy také přes své ruce.  

Květované šaty sluší ženám každého věku a postavy. Rozhodně se nenechte odradit stereotypy v časopisech. Udělejte si dnes květovaný den. Takový, ve kterém se budete cítit jedinečná a přirozená. Doplňky pro jednou vynechte a držte pozornost outfitu na barevných šatech. A obuv? Nebojte se mokasínů, lodiček, tenisek nebo třeba vysokých holínek. Květiny neznamenají jen romantiku, ale také pořádnou vlnu pohody a sebedůvěry. 

You may also like...