kamínkovými teniskami

Zkuste to s kamínkovými teniskami!

Jaro je konečně tady! Duben je už za dveřmi, což znamená, že bychom už obměnu našeho šatníku měli mít už dávno za sebou. Konec března nám totiž přináší absolutně fantastické teploty, o nichž jsme si mohli celou zimu pouze nechat snít. Tyto teploty se nám šplhají mnohdy až ke dvaceti stupňům Celsia, což je absolutně fantastické na to, že je teprve začátek dubna. Sluníčko nám svítí stále do zad a my máme konečně možnost vyjít ven zase jen v tričku s krátkým rukávem. Ovšem u velké většiny z nás se stává, že má na nohou ještě zimní boty. Kozačky se totiž staly jakousi naší denní rutinou a my si vlastně ani neuvědomili, že bychom je měli sundat. Dokopaly nás k tomu právě až nynější vysoké teploty, a tak se není čemu divit, když nazouváme už oblíbené tenisky. Jenže ty letošní jaro prošly jakousi obměnou, stejně jako náš šatník. Je nutné říct, že koupě tenisek je letos nutná, protože takový druh s kamínky jen tak doma jistě nemáte!

Kamínky na špičkách – to je onen módní trend

Nynější módní trend se specifikuje jako obyčejné všední tenisky, které jsou trochu pozměněny právě díky kamínkům na špičkách bot. Aplikace na botách jsou však stále tabu, ale pokud máte pouze gumové špičky tenisek posázené kamínky, jedná se o nový trend. Velké většině lidem se nelíbí tato novinka, což vůbec nevadí. Jedná se spíš o novinku, kterou jistě ocení zejména náctiletí teenageři. Ti jsou totiž naprosto zabraní do této skvělé novinky.

Jestliže nevíte co s penězi, kupte si boty s pravými diamanty. I taková situace už nastala u jedné ženy, která byla tímto trendem naprosto uchvácena. Jestliže tedy potkáte na ulici někoho, kdo hledá takové drobné kamínky, pomozte mu. Vždyť jestliže by se jednalo o všední kamínek za pár korun, kdo by nad ním ztrácel svůj drahocenný čas! Pouze u cenných kamínků bychom riskovali veřejné ztrapnění se, nemyslíte?

You may also like...