Šusťáková bunda z devadesátek je zase in

Šusťáková bunda z devadesátek je zase in

Přemýšlíte o tom, že si do svého šatníku vnesete trochu devadesátých let? Devadesátky jsou nyní to, co se v módě beze sporu nosí. Pokud si chcete šatník osvěžit trochu bláznivými, extravagantními kousky, které se opět po letech vrátily do módy, je to dobrý nápad. Jestliže ale nechcete chodit v teniskách s XXXL podrážkou nebo nechcete na své hlavě nosit bucket hat, tedy klobouček vypadající jako pro pětileté dítě, zvolte šusťákovou bundu, která je zase in.  

Šusťákovou bundu si určitě pamatujete z dětství nebo z fotek vašich rodičů. Jedná se o bundu, kterou ne každý měl zrovna v oblibě. Nyní se však právě tato bunda vyjímá za skleněnými výlohami obchodních řetězců. Bundy se na vás usmívají z figurín, proto jim podlehněte. Je to kousek, který se vám bude hodit při letních chladných večerech i při výletech, na které se rozhodnete vydat.  

Šusťákovou bundu navíc dobře zkombinujete. Ideální je, když ji zkombinujete třeba s ledvinkou, cyklistickými šortkami, které se dnes opravdu nenosí jen na kolo, a k tomu si dáte na hlavu třeba oblíbenou kšiltovku.  

Barevné šusťákovky frčí! 

Ke každému létu patří barvičky, proto se tímto řiďte i při výběru šusťákových bund. Pokud se rozhodnete si šusťákovou bundu koupit, doporučujeme sáhnout třeba po takové, která vypadá jako česká vlajka. Nestárnoucí trikolora způsobí, že budete jednoznačně nepřehlédnutelní. Je to ideální volba ve chvíli, kdy se rozhodnete vydat se na cestu do českých krajů.  

Samozřejmě nemusíte nosit tak extrémně výraznou bundu, můžete sáhnout třeba po bílém modelu s barevnými proužky.  

Když nestojíte o barvy 

Nejste milovníkem barev? Pak nevadí! Barvičky nejsou nutností, můžete sáhnout i po obyčejné černé šusťákové bundě, která se vám bude hodit opět při letních večerech nebo při turistice. Navíc šusťáková bunda konkrétně černé barvy není tak poutavá, nebudete se tak cítit špatně, pokud neradi jste středem pozornosti. 

You may also like...