stylové klobouky

Jaké klobouky jsou aktuálně stylové?

Klobouky v poslední době zažívají jakýsi boom, který by měl oslovit naprosto každého z nás. Klobouky se totiž staly běžnou součástí nejen dámského, ale také pánského šatníku. Dámy ale mají v poslední době na výběr, jaký klobouk si koupí, pánům ale sluší hlavně jeden typ, a to ten pevný, který drží tvar. Tento klobouk mohou kombinovat nejen k elegantnímu looku, který se skládá například z obleku nebo formálnějších kalhot, košile a kabátu, ale mohou ho kombinovat k velice pohodlnému outfitu, který se skládá z oblíbených pohodlných džínů nebo z lehkých kalhot, tenisek nebo chelsea botek, dále z košile, která má záplaty na loktech, a kšand. Klobouk na hlavě pak bude jistá třešnička na dortu!

Nicméně pokud by si takový klobouk chtěly pořídit dámy, přinášíme vám tipy na ty aktuálně nejstylovější klobouky, které se vyplatí ve svém šatníku mít.

Slaměné k moři, pevné do práce!

Slaměné klobouky jsou aktuálně opravdu hojně kupované, protože je zkrátka doba dovolených, která potrvá ještě až do začátku září. Tyto klobouky jsou však skvělá pokrývka hlavy, která vás spasí před běžným mořským, stále žhnoucím sluníčkem. Mimo to je vážně stylový! Vybírat si můžete z klasického provedení, kdy je klobouk klasicky velký a ledabylý, nebo sáhněte po takovém tvaru, která nosil i proslulý Michael Jackson!

Co se týče jiných druhů klobouků, oblíbené jsou rozhodně barety. Ty se sice neřadí přímo ke kloboukům, ale jako elegantní přikrývka hlavy je skvělou volbou. Abychom však zůstali u klobouků, nezapomínejte na klobouky pevného tvaru, který drží formu. Ten se vyplatí koupit, protože ho vynosíte jednoznačně nejen teď, ale také během podzimu, kdy ho budete kombinovat například s kabátem rovného střihu. V létě se vkusně kombinuje s cigaretovými kalhotami a jemným topem nebo s vypasovanými úzkými šaty, které doplníte o lodičky nebo vkusné zavazovací sandálky.

You may also like...