Značky plavek

Značky plavek podle Francouzek

Plavky jsou každým rokem velice řešené téma. Vždyť každým rokem se mění, každým rokem se do módy dostanou jiné plavky, za které ženy utrácí nesmyslně vysoké částky. Každá žena každým rokem doufá, že konečně investuje do plavek, které budou moderní i příští rok, aby alespoň něco ušetřila a ušetřené peníze investovala do něčeho jiného, možná do něčeho potřebnějšího. Bohužel ani letos to nevyšlo, i letos musíme investovat do plavek, které letos ovládly módní svět. Abyste však nesáhli po nekvalitní značce, která nepřináší plavky v tom nejlepším provedením, podívejme se na to, jaké plavky preferují Francouzky. Právě o těchto ženách se přece říká, že jsou to nejlépe oblékané ženy světa.

Francouzky letos preferují zejména minimalismus, který je obohacen o retro prvky. Retro móda ovládla svět, což ví jistě každý, kdo se o módu zajímá. Francouzky však dávají přednost i plastové či jinak řečeno průhledné módě, která je taky dnes v kurzu. Plasty se na plavkách vyskytují v podobě plastových kroužků, kterých si nejde nevšimnout.

Prozraďme si však konkrétní značky, které Francouzky preferují a upřednostňují.

Značka Matteau

K populárním značkám se řadí i značka Mateau. Právě tato značka nabízí kolekci výjimečných minimalistických plavek, které mají nádech retro stylu. Australská značka vyniká svými zajímavými, rozličnými střihy vrchních i spodních dílů, takové střihy se jen tak někde nenajdou. Mezi nejoblíbenější plavky z kolekce značky patří zejména červené plavky nebo oblíbené retro plavky s vintage vzorem.

Značka Eres

Mnohé Francouzky zůstávají věrné své rodné Francii, konkrétně Paříži, a pořizují si plavky z kolekcí luxusní pařížské značky Eres. Jedná se o značku, která se letos zaměřuje zejména na zmiňované plastové kroužky, které podporují aktuální průhlednou módu. Kolekce jsou také plné výrazného šněrování.

You may also like...