nejlevnější žabky

Kde sehnat nejlevnější žabky?

Jelikož je léto v plném proudu, jistě se těšíte na dovolenou, která se kvapem blíží. Pořizujete si všechno i dvakrát, abyste náhodou něco nezapomněli doma. Největší dilema je vždy s plavkami, kterých je během léta v obchodech habaděj. Jenže právě plavky nejsou to, co se shání na poslední chvilku. Díky tomu, že se na ně zaměříte jako první, je sice máte lehce z krku, ale pak přichází na řadu žabky. Ty jsou k vodě nebo k moři naprostou nutností, a tak je tedy hledejte s dostatečným předstihem, protože ty nejlevnější, přesto nejstylovější verze této obuvi rychle zmizí!

Pokud se ptáte, kde byste měli hledat nejlevnější verze této obuvi, pak přinášíme pár tipů. Žabky jsou přesně ty boty, které se vážně hledají za relativné nízké ceny, protože se moc dobře ví, že během jedné dovolené se zničí nebo někde ztratí. Vždyť každým rokem se stává, že žabky uplavou díky nepozornosti, ale je to vždy pak jen vtipná historka, na kterou se bude později vzpomínat.

• Pepco

O obchodě Pepco jistě slyšel dnes už takřka každý. Jedná se o obchod nejen s domácími potřebami, ale také s hračkami, dále s doplňky do domácnosti a dokonce i s oblečením či obuví. Tato síť obchodů je proslulá tím, že ceny jsou pomalu ještě nižší než v oblíbené IKEI, proto sem každým dnem zavítá nespočet lidí, kteří chtějí nakoupit za velice příjemné ceny. Mimo zmiňovaných doplňků zde oblečení najdeme vážně za pakatel, stejně jako boty. A již zmiňované hledané žabky tady najdete zhruba za třicet korun či za padesát. Nejsou to ale takové ty nevkusné kousky, najdete tu vážně i stylové žabky, které vám nebude líto na dovolené zničit.

• Ebay, Wish

Pokud však máte čas do dovolené, objednejte si žabky přes internet, a to konkrétně za pomocí internetových obchodů, jako jsou Ebay nebo Wish. Sice dodání trvá měsíc a jedná se o výrobky z Číny
(ale co z Číny už nepochází, že ano), ale jejich ceny jsou naprosto bezkonkurenční. Vždy si však před samotným objednáním žabek změřte délku stélky – velikosti neodpovídají těm velikostem, které máme u nás.

You may also like...