kožichy v módě

Kožichy se opět vrátily z minulosti

Vzpomínáte si ještě na první verše, dnes už nejlépe placeného moderátora České republiky, Leoše Mareše? Jeho písně, byť byly zazpívány falešným tónem, utkvěly v paměti mnoha z nás. Kdo by to byl řekl, že jeho vizáž se jednoho dne stane ukázkovým vzorem nejnovějších módních trendů.

Je to tak – velký huňatý kožich se nyní opět vrátil z minulosti a znovu rozzářil výkladní skříně nejednoho obchodu s oblečením. Ochránci zvířat mohou být ale v klidu, nejedná se o žádné pravé kousky. Jedná se o falešné kožešiny, které pouze dostatečně zahřejí v tuhé zimě. Letošní zima si totiž opravdu vyžaduje převážně teplé oblečení. Teploty přeci sahají až k mínus dvaceti stupňům Celsia, což není vůbec hezké číslo. Dokonce i milovníci sněhu a zimních sportů by uvítali malinko lepší teploty. Snad se už pomalu, ale jistě blíží obleva.

Než tato obleva ovšem zavítá i do České republiky, stále ještě hrozí nevídaně nízké hodnoty na teploměru v každé domácnosti. Je proto dobré si i nyní pořídit skvělý teplý kousek, aby vám byl dobrým ochráncem proti (nyní opravdu aktuální) chřipkové epidemii. S nemocemi se nesmí zahrávat, ale s kabátem se k potyčce vůbec nedostanete.

Kožich sladíte s jakýmkoli outfitem. Oceníte ho převážně teď během plesové sezony. Leckterý kabát se totiž k šatům nehodí. S kožíškem si však zachováte eleganci a grácii nutnou právě k této významné a velkolepé plesové události.

Taktéž s ním zazáříte i v kombinaci s džíny, vysokými kozačkami a kloboukem. Pokud vyberete drobnou kabelku, jistě budete se svým vzhledem spokojena sama. Obdiv okolních lidí bude jen bonus, jež udělá radost a vykouzlí úsměv na tváři.

Pakliže nejste zastánci tohoto stylu, jistě si kupte jiné trendy kousky, se kterými letošní zimu ještě zazáříte. Dobrou volbou bude například hnědý kabát rovného střihu nebo třeba nestárnoucí kabát s klopy.

You may also like...