bikiny

Ani bikiny nevyjdou z kurzu

Léto – to je období plné dovolených a zájezdů k vodě. Horké letní dny si však nežádají nic jiného, pouze to, že se vyvalíte k moři a budete si jen užívat skvělého horkého počasí a stále hřejivého sluníčka. Takové roční období je naprosto dělané pro zájezdy k moři, protože převážně u moře se dostatečně zchladíte před horkými slunečními paprsky. Ovšem pokud netoužíte zrovna po soli, kterou zanechá moře na vašem těle, možná byste měli zvolit jen o volné chvilce koupaliště. Můžete to navštívit co týden nebo co den. Osvěžení vám jistě přinese patřičný požitek. Ovšem výhodu mají samozřejmě ti, kteří mají svůj vlastní bazén na zahradě, protože se mohou osvěžit takřka kdykoliv. I ráno, když vstanou, je to tedy pouze na nich.

Pro dámy je to však období, kdy musí ukázat svou postavu. Někdy není zrovna tou dokonalou, a tak se snaží poukázat zejména na své plavky, které jistě mnohdy přitáhnou pozornost více než jejich postava. Měli by se zaměřit tedy především na plavky, které jsou jednodílné, protože ty jim skryjí přebytečná kila, za něž se stydí. Pakliže však patří do té skupiny, která se může pyšnit absolutně perfektní postavou, byla by škoda ji neukázat. V tom případě přichází na scénu oblíbené bikiny.

Dvoudílné plavky nikdy nevyjdou z módy

Samozřejmě se jedná o druh plavek, který nikdy nevyjde z módy. Jen jejich vršek se rok co rok mění, abychom si mohli vybírat z co největšího počtu plavek. V obchodech začínají všechny plavky na přehnaně vysokých cenách, ale pokud zamíříte do obchodů ke konci léta, můžete se spolehnout, že plavky, které stály pět set, najednou koupíte za necelou stovku. Takové jsou zkrátka výprodeje, které vám mohou pomoci do příštího léta.

U plavek je jediná výjimka v pravidle fosforových barev. Tyto barvy jsou kýčovité u všech druhů oblečení či doplňků kromě plavek. Tato výjimka potvrzuje jakési pravidlo. Pokud totiž zvolíte hezký styl plavek a k nim se vám podaří získat méně fosforovou barvičku (třeba růžovou nebo žlutou) budete zářit. Nejvíce však vyniknou na tmavých postavách.

You may also like...