Co se nosí na jaro?

Co se nosí na jaro?

Pokud jste milovníkem módy, pak jistě víte, že každé roční období přinese zcela jiné, zajímavé kousky. Ani letošní jaro toho není výjimkou. Co se letos na jaře nosí, co nám jaro přineslo za trendy, kterými oslníme na ulici? Prozraďme si aktuální módní hity.  

Jaro ve znamení barev 

Během zimy člověk nosil především neutrální barvy, jako je hnědá, béžová nebo černá a bílá. Jenže jaro se nese ve znamení zcela jiných barev, spíše ve znamení pestrosti. Pokud bychom měli zmínit konkrétní odstíny barev, zmínili bychom limetkovou a žlutou barvu, protože to jsou odstíny letošního jara. Nemusíte se bát jejich kombinování, jdou hezky ruku v ruce s bílou barvou.  

Vůbec se nebojte ani neonového odstínu žluté, neony jsou stále stylové a šik.  

Límce i volánky jsou trendy 

K dalším stylovým kouskům patří oblečení, které je zpestřené límečky nebo volánky. Dalo by se říct, že romantický styl oblékání je trendem letošního jara. Pokud si pořídíte kousek s volánky nebo límečky, vytvoříte elegantní outfit, se kterým oslníte.  

Při výběru jednotlivých kousků se zaměřujte na kousky s velkými límci do ostré špičky. Je to kousek sice trochu disko, ale tento retro kousek se nyní nosí.  

Vsaďte na puntíky 

Opět po letech můžete vsadit na puntíky, které sice jsou v módě delší dobu, ovšem puntíkům letos patří jaro. Puntíky jsou vhodné naprosto ve všech barvách nebo velikostech, jedná se o skvělý trend. Je to pro milovnice klasiky, ale také pro milovnice elegance. Pokud puntíky preferujete, odvažte se a nesázejte jen na klasickou černobílou kombinaci.  

Roušky jako trend letošního jara 

S příchodem koronavirové epidemie se začaly nosit roušky na ochranu lidského zdraví. Jelikož se roušky staly součástí jara, je to také trend letošního roku. Roušek se chytili návrháři, kteří navrhli řadu zajímavých provedení tohoto doplňku. 

You may also like...