Co v zimním šatníku nesmíme postrádat

Co v zimním šatníku nesmíme postrádat?

Opět se nám blíží konec roku – podzim už natáhl brka a moci se ujala zima. V brzkých dnech už očekáváme první sněžení, na které se můžeme připravit například tak, že přezujeme kola u automobilů nebo si nakoupíme potřebné zimní oblečení, které nás dokonale a stoprocentně ochrání před zimními mrazíky. Pokud jste ještě nezačali nakupovat zimní oblečení, přinášíme vám pár tipů na kousky, které letos nesmíte ve svém šatníku rozhodně postrádat.

Móda přináší nové kousky co sezonu, proto se dalo očekávat, že i pro zimu bude mít nachystané něco, s čím naprosto okouzlíme. Pojďme si tedy říct, co skutečně stojí za hřích.

• Dlouhé roláky

Už během listopadu jste si mohli všinout v obchodech s oblečením velkého množství dlouhých svetrů s rolákem. Právě dlouhé svetry, které si však nebudeme oblékat s punčocháči, ale klasicky s džíny, jsou letošním hitem zimy. Pokud je to navíc ještě rolák, tak se strefíme do černého. V zimě se dává přednost těm neutrálním barvám, proto volte například šedou, černou, bordó nebo khaki zelenou.

• kožichy

Ani letos nebudeme v módě postrádat kožichy. Samozřejmě nemusíme kupovat drahé, pravé kožichy (to by ochranáři zvířat asi nepřežili), ale stačí sáhnout po umělých kožiších, které najdeme běžně v obchodech s oblečením.

• mikiny

Zahřívat se v zimě nemusíte jenom svetry, ale taky i mikinami. Mikiny se staly během podzimu doslova hitem číslo jedna. Kupodivu u tohoto ležérního kousku oblečení dejte přednost trochu pestřejším barvám – nejlépe uděláte s červenou, které se opět dostává velké pozornosti.

Co se týče střihu mikin, tak nejlépe uděláte, pokud si koupíte mikinu s rozšířenými rukávy, kterou hojně najdete v obchodech značky H&M. Špatně neuděláte ani s klasickými mikinami s kapucí, které jsou taky stále v kurzu. Oblíbené jsou taky mikiny s bambulkami nebo jednobarevné baseball mikiny přes hlavu.

You may also like...