Zimní stylové kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku

Zimní stylové kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku

Chcete svůj stávající šatník doplnit o modely, které se budou nosit letos v zimě? Skvělé! Pojďme si prozradit, do jakých kousků konkrétně investovat, abychom zaujali nejen sami sebe v zrcadle, ale především své okolí. Přece jenom zaujmout chceme často i druhé a pocit toho, že nás někdo „sjíždí” očima na ulici – to nám dodává pěknou porci sebevědomí. No není to tak? 

V porovnání s loňskou zimou se trendy trochu změnily, i když je pravdou, že ne tak markantně. Zatímco některé kousky v módě zůstaly, jiné do ní dorazily nově a očekává se, že se přesunou ještě alespoň do jara. Investice do některého z nich tedy nebude zbytečností.  

XXL svetry jako pohodlný kousek, který přichází na scénu 

Jedním z dlouho očekávaných kousků, který se nese ve znamení pohodlí, je XXL svetr. Po loňském trendu oversized svetrů, které mimochodem zaznamenaly velkou vlnu zájmu, se dalo čekat, že letos do módy vstoupí něco podobného. A že se tak stalo.  

Oversize estetika zkrátka stále zůstává v popředí, jen nyní se pojme trochu jinak. XXL svetry mohou být na více elegantní bázi a sázet se má především na jednobarevnost. Jelikož ale zimě vévodí výraznější odstíny, nebojte se sáhnout třeba po královsky modré nebo hořčicově žluté. Neutralitu nechte tentokrát v obchodě. 

Mini sukně jsou zpátky 

Pokud jste se domnívali, že inspirace sedmdesátými až devadesátými léty skončila, bohužel jste se spletli. Svůj comeback hlásí také mini sukně, které nasvědčují tomu, že éra retro rádoby trendů ještě ani zdaleka neskončila.  

Konkrétně se budou letos v zimě nosit áčkové mini sukně, které se paradoxně zkombinují s objemnými svetry a kozačkami. Jestli je to opravdu tolik stylové či nikoliv, to už musíte posoudit sami. Jasné je ale to, že si i tato kombinace našla své fanoušky. 

Džíny s nízkým pasem jsou také opět v kurzu 

A podobně jako mini sukně se do módy opět dostaly také džíny s nízkým pasem, kterým jsme ještě před nedávnem říkali prostě a jednoduše bokovky. Ženy jim však velice rády daly sbohem, protože kvůli nim táhlo na záda, navíc zvýrazňovaly nedokonalosti (konkrétně plnější boky). Jestli se tento trend udrží v módě déle, to je nyní otázkou. Každopádně letošní zimu podle stylistů nebudou krokem vedle. 

You may also like...