Vzory jednoznačně vedou

Vzory jednoznačně vedou

Především dámský šatník je mnohdy přeplněný k prasknutí. Člověk by si neřekl, že se v takovém šatníku je tolik peněz, že by to rozhodně na jedné ruce nespočítal. Ženy však den co den vedou obrovské dilema, co si asi mají obléknout. Naštěstí každé roční období v sobě nese určité novinky a trendy, které jsou potřeba v šatníku jednoznačně mít a které je nutné upřednostňovat před jinými druhy oblečení. U jara jsme si jistě zvykli na klobouky a lehké kabátky, které nás spasily zejména před deštivými dny, kterých bylo na jaře samozřejmě plno. Podzim se nesl ve znamení bordó barvy, kterou jsme mohli nosit nejen na tričku, ale také na kalhotách. Zima byla ve znamení kozaček nad kolena a léto se ponese ve vzorech. Ty budou naprosto dokonalé v jakémkoli looku, protože jen ty udělají váš všední outfit naprosto jedinečný.

Volte drobné vzory, ne kýčovitě velké

Při volbě oblečení, které na sobě nese nějaký vzor, je nutné si uvědomit, že byste se měli zaměřit především na takové vzory, které jsou drobné, nikoliv kýčovité. Velké masivní květy jen mnoho lidí zastraší, proto místo nich volte milé drobné kvítky, kterými bude posázena vaše halenka. U mužů platí to samé – do popelnice hoďte exotické košile, které v sobě nesou vzory papoušků různých vzorů a jsou v tak šílené barevné kombinaci, až zrak přechází. Místo takové košile volte hezkou vypasovanou verzi košile, která má na sobě drobné puntíky, jež jsou naprosto k sežrání. Puntíky jsou navíc všeobecně velmi stylové, a tak je volte nejen na košilích, ale také na šatech nebo úzkých kalhotách, jež jsou také velmi „in“.

Mimo jiné mezi typické letní vzory se řadí jednoznačně námořnické proužky, které doladíte perfektně s červeným kontrastem třeba kabelky. Obdiv budete sklízet i s drobnými ptáčky na vaší halence nebo s tričkem, které bude posázeno slovy či písmeny.

You may also like...