Vytáhněte klobouky a pásky

Vytáhněte klobouky a pásky!

Opět je po teplém počasí a opět přichází povětšině chlad a deštivé počasí. Přesně v tomto duchu se nese roční období jménem podzim. Pro mnoho z nás je to období, které bychom jistě ze čtveřice ihned vypustili. Ovšem tehdy, kdy se do České republiky dostal s velkou oblibou americký svátek Halloween, se jedná o období, na které se těší zejména děti. Tedy hlavně ty mladší, kterým ještě škola tak moc nevadí. Pokud máte doma teenagera, ten půjde do školy první zářijový den naprosto s nechutí. Ta ho neopustí ani během následujících deseti měsíců, které bude trávit právě ve školních lavicích.

Pro ženy se jedná však o období, které v sobě přináší samozřejmě také nejrůznější novinky ze světa módy. Mnoho novinek však stíhá rychlý spád, a to žena už při koupi pozná. Už nyní se ženy většinou soustředily na to, aby si vybíraly naprosto neodolatelné kousky, které se budou řadit k těm nadčasovým. To se jim také podařilo, protože většina z žen má doma jistě skvělý klobouk nebo tenký pásek. Toto jsou totiž dva hlavní doplňky, bez nichž se v žádném měsíci ročního období zvaného podzim neobejdete.

Pásky pouze bez aplikací, klobouky v jakémkoli provedení

U pásků si však musíte dát při výběru velký pozor. Vyhněte se totiž takovým, které mají velkou sponu nebo jsou třeba moc tlusté a navíc ještě osázené nejrůznějšími zdobnými aplikacemi, které nepůsobí vůbec hezky, ale naopak jen velmi kýčovitě a levně. Pásky jsou nyní velmi moderní pouze v tenkém provedení, kde dominuje pouze hezká takřka neviditelná sponka při zapínání nebo kde je to nejhezčí právě obyčejné jednoduché zapínání, jak ho všichni obvykle známe.

Co se týče klobouků, ty jsou povoleny v jakémkoli provedení. Ať už jsou malé, velké, kovbojské nebo typu od Michaela Jacksona, všechny jsou super, avšak je musíte dobře kombinovat. Není dobré, když k luxusnímu kabátu zvolíte bundu bomber. To stejné platí, pokud budete mít hezký kabát a ještě lepší luxusnější boty a zvolíte k nim všední slaměný klobouk. Dbejte na to, jak daný kousek vypadá se zbytkem looku. Zaměřte se na každý detail, protože právě ten následně pokazí celý váš dobře myšlený, ale špatně provedený vzhled.

You may also like...