Vybíráme stylovou bundičku na léto

Vybíráme stylovou bundičku na léto

Rozhodli jste se zpestřit svůj šatník unikátním kouskem, který zatím jen tak nikdo nemá? Co vsadit na bundičku, která se i v létě může hodit? Bundičky v létě nenosí každý, proto buďte vy těmi, kdo s bundičkami okouzlí. Pokud jste se dodnes domnívali, že bundy během léta nevyužijete, spletli jste se. I bundy během léta využijete, hodit se můžou například při letních chladných večerech na festivalu, ochrání vás také v chladných deštivých dnech nebo vás ohřejí při cestě letadlem, kde bývá obvykle poměrně chladno.  

Pokud jste se tedy rozhodli koupit si bundičku na léto, poradíme vám s výběrem. Aktuálně je na trhu přece jen celá řada bundiček a možná je pro vás těžké se v takové nabídce vyznat. A pokud ne, pak jste pravděpodobně ten, kdo se o módu pravidelně zajímá a ví, co se tedy nosí.  

Vybíráme bundu na léto 

Nabízí se otázka, na co vsadit při výběru bundičky na léto? Při výběru bundy vsázejte na takové kousky, které se budou snadno kombinovat a které lze obléknout prakticky k čemukoli. Ideálními kandidáty jsou třeba klasické bombery nebo také džínové bundy, které se opět vrátily z dob dávno minulých. Právě těmto kouskům, které možná mohou působit trochu mužněji, se hodí obléknout si typicky ženské kousky, jako jsou třeba sukně nebo šaty, nebraňte se ani vysokým podpatkům. Ovšem pokud jste milovníkem pohodlí, bombery nebo džínové bundy se hodí dokonale i ke kalhotám, šortkám a také k teniskám.  

Doporučujeme se zaměřit i na sportovní šusťákovky. Ty využijete nejen na tréninku, ale také se vám budou během léta hodit na turistické výlety, které plánujete podstoupit.  

Jaké bundy jsou nyní in? 

Pokud bychom měli vypíchnout několik bund, které jsou aktuálně in, vypíchli bychom zejména pastelové džínové bundičky nebo džínové bundičky se zdobením nejen vepředu, ale také vzadu na zádech. Kromě toho se nosí také květinové bombery nebo případně bundičky vyrobené ze saténu, který je sice příjemný, ale trochu sklouzává. 

You may also like...