Vybíráme kabelku podle osobnosti

Vybíráme kabelku podle osobnosti

Pokud byste nahlédli do dámského šatníku, našli byste kromě obrovského množství oblečení také kabelky, které jsou ve skříních zastoupeny taky v hojném množství. Ženy totiž moc dobře vědí, že i kabelky jsou nedílnou součástí outfitu a že i za kabelky se musí utrácet nemalé finanční prostředky. Mnohé ženy si však při nákupu kabelek nevědí rady. Nejsou si jisté tím, po jaké kabelce sáhnout, jaká kabelka se k nim nejlépe hodí. Věřte, že v ideálním případě byste měli vybírat podle své osobnosti. Ke každé osobnosti se totiž hodí zcela jiná kabelka.  

Možná vás zatím nenapadlo vybírat si kabelku podle osobnosti. Věřte ale, že právě vaše osobnost je váš největší pomocník při výběru kabelek.  

Když jste v jednom kuse v práci 

Patříte k lidem, kteří velkou část svého života tráví v práci? Patříte k takzvaným workoholikům, Pak se k vám hodí kabelka, která má úchyt a kterou tím pádem můžete nosit ledabyle na ruce. Takové kabelky jsou velice minimalistické, zároveň jsou také elegantní a většinou bývají i kvalitně zpracované. V ideálním případě by velikost takové kabelky neměla přesáhnout rozměr A4. S tímto rozměrem se do kabelky vejdou všechny potřebné dokumenty.  

Když se ráda bavíte  

Milujete večírky a protančené noci vám nejsou cizí? Pak jste pravděpodobně ženou, která potřebuje kabelku trochu hravou, ideálně barevnou, která dodá vašemu outfitu šmrnc. Takové kabelky by měly být spíše menší velikosti, aby vám nijak nevadily při tancování. Vejít by se do ní měl jen telefon, platební karta a klíče, případně rtěnka nebo pudr. 

Když milujete být jiná 

Nerada spadáte do škatulek? Nerada býváte takzvaně škatulkována? V tom případě byste měla sáhnout po kabelce, která podtrhne vaši jinakost, která bude jiná společně s vámi. Nebojte se menších kabelek, kterou hodíte do podpaží nebo vezmete do ruky. Ideální jsou pro vás kabelky, které pochází ze zlatých devadesátek a kterým se také jinak říká bagetky. 

You may also like...