úzké kalhoty

S úzkými kalhotami dosáhnete elegance

Podzim se nese ve jménu chladnějších rán a ne moc teplých odpolední. Teploty opět začínají pomalu, ale jistě klesat k zimním hodnotám, což zapříčiňuje i změnu našeho oblékání. Šortky už pomalu uklízíme do šatníků společně s příliš krátkými a letními šaty či sukněmi. Dále schováváme i žabky, sandálky, a dokonce i baleríny, jež na podzim nosíme pouze do konce září. Nakupujeme si nové módní trendy, které se pro podzimní měsíce hodí o něco více.

Lodičky patří mezi největší oblíbenkyně převážně žen, tudíž se není čemu divit, když je nosí až do doby, kdy přijdou první mrazíky. Móda naštěstí udala jeden nestárnoucí hit, který naše nohy zahřeje malinko více než lodičky a jenž taktéž můžeme nosit k oblíbeným úzkým kalhotám, aniž bychom se dotkli elegance. Jsou to oblíbené boty jménem oxfordky. I s jejich pomocí dosáhnete formálního looku.

Podzim si totiž doslova žádá o tento styl. Saka, košile, úzké kalhoty a padnoucí boty jsou základem ranního outfitu nejedné ženy, a to se nemusí jednat o sekretářky či jiné administrativní pracovnice. Holt ženy se chtějí ukázat jako dámy hodné obdivu. S tímto lookem tohoto dojmu jde dosáhnout lehce.

Volte vhodné barevné kombinace

Avšak někdy se stane, že si ženy neví rady, pokud se jedná o barevné sladění. Spousta žen volí nudné kostýmky, jež z nich tvoří dámy o několik let starší, než doopravdy jsou. Zaměřte se na tmavě modré odstíny, s nimiž nezkazíte žádný outfit. Úzké kalhoty této barvy lehce doplníte vypasovanou košilí (zejména v bílé nebo světlounce modré či růžové barvě). Oxfordky volte do hnědého odstínu se stejně barevným páskem. Sako je jistě také na místě, ovšem není nutností.

Pakliže nemáte doma hnědý pásek nebo oxfordky, zkuste to i s černou. Ani tato barva není tabu (to ale neplatí u mužů a jejich přípravou na plesovou sezonu – zde jsou černé polobotky tabu).

You may also like...