Pořiďte si kostýmek

Už máte doma kostýmek?

Móda s sebou přináší každou sezonu zajímavé kousky. Jelikož nyní se setkáme v obchodech se zimní kolekcí, očekávat můžeme hromadu svetrů nebo džínů, bez kterých bychom během zimy umrzli. Ovšem kromě teplých věcí, které se k zimě zkrátka pojí, se v obchodech setkáme taky s šaty a jinými věcmi, které si máme vzít na ples. Se zimou se přece pojí i plesová sezona, což znamená, že je načase začít přemýšlet nad tím, co si letos oblékneme.

Plesy jsou velice oblíbené kulturní, společenské události, na které se musíme obléknout skutečně vkusně. Většinou se zde setkáváme s našimi blízkými přáteli, ale taky s naprosto neznámými lidmi, proto je nutné, abychom udělali dojem. Přece jenom každý si nás bude prohlížet odshora až dolů. Dbejme tedy na to, co si oblékáme, ať skutečně uděláme takový dojem, po jakém toužíme.

Pokud letos nevíte, co si vzít, vsaďte na náš tip, který vám v tomto článku přinášíme. Je to neotřelý look, kterým jistě oslníte.

Kostýmek bude letos pro vás to pravé!

Zapomeňte na krátké šaty těsně pod zadek, které nosí běžně dívky v pubertě. Takové šaty už dávno nejsou hezké a nejsou vůbec vhodné. Raději sáhněte po kostýmku, který je naprosto ideální, to mi věřte. Málokdo ho bude mít. I když je dneska k dostání skutečně všude, málokdo po něm sáhne. Řada žen totiž neví, jak takový kostýmek má vůbec nosit.

Kostýmek volte takový, který má úzké nohavice. Sako by mělo být vypasované, nejlépe jednobarevné, bez žádných vzorů. Myslete taky na to, co dáte pod sako. Košile je sice fajn, ale toho pravého šmrncu dosáhnete tehdy, kdy si pod sako dáte jenom ozdobnou, krajkovanou podprsenku nebo hezký, krajkovaný top.

Pokud není kostýmek, volte kalhoty

Jestli si na odvážnější kostýmek netroufáte, sáhněte po kalhotách, a to s kapsami! Letos bude plesové sezoně vévodit pohodlnost a trochu mužský styl. Dámské dlouhé šaty letos nechte raději doma.

You may also like...