Lacláčové šaty

Typy lacláčových šatů, kvůli kterým se vyplatí zhřešit

V poslední době se do obchodů dostávají módní kousky, které moc dobře známe, protože jsme je nosili před dvaceti lety. Oblíbeným comebackem jsou džínové bundy, které dneska seženeme skutečně v každé podobě. Taky jsou velice oblíbené zvonové rukávy, které jsou součástí každé fantastické halenky. Jako další comeback můžeme zmínit i zvonové kalhoty, které však nezažily takový úspěch, v jaký doufaly. Taky je třeba zmínit i oblíbené plátěné tenisky Converse, které letos oslavily sto let. Kromě těchto kousků se nám však do módy vrátily lacláče, které dostaly naprosto každé ženské srdce.

Lacláče jsme jako děti milovaly. Nebylo to stejné jako roláky, které nám maminky bolestivě přetahovaly přes hlavu, ale byly to vždy pohodlné kalhoty, které nám nikdy nepadaly a které v sobě ukrývaly mnoho zajímavých kapes, do nichž jsme mohli schovat leccos a díky nimž jsme mohli propašovat sladkosti.

Dneska jsou lacláče módním hitem, který nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Lacláče se dneska dají pořídit nejen v podobě džínů, ale taky v podobě šortek a samozřejmě i v podobě šatů. A právě na šaty se nyní pojďme zaměřit.

Z jakého materiálu si je můžeme pořídit?

Lacláčové šaty se dneska dají koupit nejen v džínové podobě (v níž jsou asi nejoblíbenější), ale taky se dají koupit v manšestrákové podobě, v níž mají taky něco do sebe.

S čím lacláčové šaty kombinujeme?

Nejhezčí kombinace je kombinace s jednobarevným tričkem, ale nemusíme se být ani baseballové mikiny či nátělníku. Nemusíme se taky obávat kombinace s košilí – i to působí dobře.

V době chladnějšího počasí k těmto šatům volte například oblíbené punčochy a nebojte se pestrobarevných kombinací! Co se týče obuvi, v teplých dnech sáhněte po pohodlných teniskách, v těch chladnějších se nebojte kombinace s farmářkami, které jsou dneska velice oblíbenou obuví.

You may also like...