Jarní trendy

Tři módní trendy, se kterými na jaře oslníte

Móda nám jaro přivolávala už v únoru, kdy se na pultech obchodů objevily nejnovější módní kousky, nad kterými jsme zůstali stát s otevřenou pusou. Milovníci obyčejných, jednoduchých kousků zůstali zaskočeni, protože do módy přišlo obrovské množství hlavně extravagantních kousků, které si neoblékne každý, protože mu chybí odvaha. Odvahu však budeme muset najít, protože jinak letos budeme muset chodit v pyžamu. Extravagance je totiž symbolem nejen letošního jara, ale celého letošního roku.

Zaměřme se nyní na tři typicky jarní kousky, kterými zaujmeme každého kolemjdoucího.

Pláštěnky jsou lepší než deštníky

Pokud sledujete módní svět, určitě jste zaregistrovali, že se nyní nacházíme v takzvané době plastové. Módní návrháři pracují s plasty, nové trendy jsou většinou z plastu skutečně vyrobeny. Nemůžeme se tedy divit, že pláštěnky si našly v této době své čestné místo a staly se tak oblíbenější než deštníky.

Pláštěnky nás efektivně zachrání před nepříjemným deštěm. Pořídit si je můžeme v mnoha barevných kombinacích a v mnoha střizích. Je jen na vás, jestli si koupíte pláštěnku s kapucí či bez nebo se šňůrkou či bez.

Stále zaujmete s teplákovinou

Během podzimu a zimy jsme si zvykli na nošení pohodlných věcí. Letos si nebudeme muset odvykat. Jaro (a nejen jaro) se totiž ponese ve znamení teplákoviny. Stále budou stylové mikiny či tepláky, přibudou k nim retro teplákovky a samozřejmě kombinace teplákoviny a džínoviny.

Otevřete dveře lesku

Už během loňského roku se staly populární lesklé věci, a to konkrétně boty nebo doplňky, které jsme si mohli zakoupit ve zlaté, stříbrné nebo v měděné barvě. Ani letos na lesklé kousky nezapomeňte, protože stále jsou v kurzu. Kromě lesklých bot, doplňků a kabelek si budete moct zakoupit i lesklé bundy nebo oblíbené dámské kostýmky či kabáty, s nimiž během jara oslníte kolemjdoucí na míle daleko.

You may also like...