Tři jarní looky, kterými oslníte na míle daleko

Tři jarní looky, kterými oslníte na míle daleko

S jarními dny přichází také obměna šatníku a také takzvaná čistka šatníku. Schováváme opět svetry, které během jara nevyužijeme, naopak vytahujeme sukně, které jsme zase nevyužívali během zimy. Při čistce šatníku můžeme narazit na mnohé zajímavé kousky, o nichž však nevíme, jestli jsou stále v módě a jestli se vyplatí je mít v šatníku. Přece jen se módní trendy mění dnem i nocí, musíte mít neustále přehled.  

Jelikož módních trendů je nyní tolik, rozhodli jsme se z nich sestavit unikátní tři jarní looky, které, když si obléknete, z vás udělají hvězdu. Nechte se tedy jednotlivými looky inspirovat a okouzlete na míle daleko.  

V hlavní roli koženková sukně 

Koženkové sukně jsou dnes velkým hitem, je nyní jen otázka, jak tento model kombinovat. Přece jen se koženkové sukně nekombinují zrovna snadno, obvykle se kombinují špatně. Pokud máte doma delší koženkovou sukni, která sahá až do pasu a krásně obepíná ženské křivky, doporučujeme si k ní vzít vypasovanou košili jedné barvy, k tomu černé punčošky a kotníkové krátké kozačky. Neopomeňte jednoduchý kardigan, kabátek nebo pončo, které vás budou chránit před chladem. A k tomu business kabelku, na hlavu klidně klobouk. 

V hlavní roli tenisky 

Jaro je také roční období, kdy můžeme vytáhnout nejen tenisky, ale také holé kotníky. Doporučujeme tenisky zkombinovat se skvělými Converskami, k nim přidáte oblíbenou mikinu s kapucí a bomber bundu s batohem. Takový jednoduchý look, se kterým nikdy nešlápnete vedle.  

Když milujete pletené šaty 

Pokud jste si v zimě zamilovali upnutější nebo volnější pletené šaty, doporučujeme vám u nich zůstat i během jara. Když si k nim přidáte hezké punčošky nebo silonky, lehké kozačky nad kolena, k tomu kabátek nebo pončo, na hlavu dáte klobouk, do uší kruhové náušnice a přes rameno kabelku, okouzlíte kde koho.  

You may also like...