Top trendy

Top trendy nadcházející plesové sezony

Přemýšlíte už nyní, čím okouzlíte na plesech? Oblíbená plesová sezona se blíží sedmimílovými kroky a je nutné být na ni připraveni. Stejně jako v uplynulých letech, tak i letos přišlo několik módních trendů, kolem kterých se bude plesová sezona točit. Rozhodně nechoďte na plesy v tom, co jste měli vloni, to je vrchol nevkusu a nejeden člověk by vás za to mohl odsoudit. Raději buďte otevření novým věcem a novým trendům, které byly pro letošní plesovou sezonu doslova stvořeny.

Stejně jako vloni, tak i letos se vyhněte kýčům v podobě tylových sukní. Je to sice krásná sukně jako pro panenky, ale na společenských událostech, jako jsou plesy, se jedná o něco nepřijatelného. Mimo to jsou nehezké i korzetové šaty – působí uměle a ne každé ženě sedí. Stejně tak nevolte šaty se sukněmi, v nichž jsou takzvané kruhy, které mají držet objem.

Nyní je otázkou, pro co konkrétního se rozhodnout, když se tolik věcí najednou zakázalo?

Kostýmky jsou nejlepší možná volba

Pokud chcete vypadat žensky, leč elegantně, přijďte na ples v kostýmku. Kostýmky jsou to nejlepší, co si můžete obléknout. Nesedí jen štíhlým ženám, sluší každým ženám pyšnícím se vysokou postavou. Dlouhé nohy totiž v kostýmku vypadají fantasticky, pokud se tedy spojí s lodičkami, které nohy ještě opticky prodlouží.

Ke kostýmku se ostatně hodí především lodičky, pokud tedy míříte na ples. V ideálním případě zvolte ke kostýmku hezké psaní, které může být i kontrastem kostýmku.

Midi sukně jsou unikátní

Pokud najdete krásný top k midi sukním, máte vyhráno. Šaty se letos na plesech zkrátka nosit nebudou, okouzlíte spíše se zmiňovanými midi sukněmi, k nimž dáte vkusný top, který nebude vyzývavý, bude naopak ženský. Povolen je totiž výstřih, ovšem neukažte toho mnoho. K tomu lodičky, větší psaníčko a máte vyhráno.

Vyhněte se v případě chladu saku. Sako k midi sukním nejde. Raději najdete top s dlouhými rukávy.

You may also like...