Slaďte se s barvou sněhu

Slaďte se s barvou sněhu

Zima je pro většinu lidí pouze o tom, aby si užili velkých zimních radovánek a zimních sportů. Většina lidí nemá v lásce toto roční období, protože musí neustále hledět na to, jestli je dobře oblečený nebo jestli má dostatek prášků pro případ, kdy by ho postihla chřipka. Navíc pokud je zima opravdu krutá, přináší velké oběti, a to především na silnicích. Zejména finanční újmy se však dočkají ženy, které touží být i v tomto ročním období oblečeny na základě nejnovějších módních trendů. Bohužel pak málokdy zbude na vánoční dárky, a tak vždy je záchranou ochotný partner, který sice nechápe takovou situaci, kdy žena utratí vše, co má, ale když je během nakupování šťastná, proč ji v tom nepodpořit. Navíc se jedná o jakýsi koníček, který má takřka každá žena, a tak se není čemu divit, když si i pánové mnohdy povolí svou uzdu a na takové nakupování ji pozvou. Jenže to se stane vždy jen jednou, protože mnohdy jsou ženy velmi vybíravé a partnery to je odradí od takových společných chvil.

Při nakupování je zapotřebí dbát na aktuální moderní barvy

Zima se většinou nenese ve znamení pestrých barev. Většinou se dámy nechtějí ani ladit do křiklavě žluté, pestře červené nebo sytě modré barvy, raději se uskromní a volí zaručenou klasiku, která se skrývá v kombinaci bílé a černé. Maximálně jsou ochotny si trochu povolit uzdu v barvách ve chvíli, kdy si neví rady s kabelkou, a tak se není čemu divit, když mnohdy na ženské zimním outfitu najdete i nějaký kontrast, který nese právě třeba kabelka. Samozřejmě mnoho žen se soustřeďuje především na bílou a černou barvu, a tak tento kontrast nenajdete všude.

Zima by se měla nést ve znamení bílé barvy. Tato sněhová pokrývka by měla pokrýt nejen trávu a okolní přírodu, ale také váš šatník. Bílé kabáty nebo džíny či kalhoty jsou naprosto perfektním kouskem, který jistě musíte mít ve svém šatníku. O halenkách či kabelkách této barvy ani nemluvě.

You may also like...