Obsah příručního zavazadla

Co si sbalit do příručního zavazadla, kdyby se hlavní kufr ztratil?

Jelikož je doba dovolených v plném proudu, neuškodí vědět, co si sbalit do příručního zavazadla. Mnozí lidé cestují hned s několika kufry, jeden z nich je však příruční, který mají během cesty u sebe. Ostatní zavazadla se automaticky dávají do zavazadlového prostoru letadla a lidé se s nimi setkávají až na místě. Jenže nejednou se stane, že se zavazadlo ztratí. Je to velmi nepříjemná situace, která si žádá rychlé vyřešení. Mnohdy se kufru nedočkáte i několik dní a jste rádi za to, co máte ve svém příručním zavazadle. Abyste čekání na kufr přečkali bez obtíží, poradíme vám, co si do takového příručního zavazadla sbalit, aby ztráta hlavních kufrů nebyla tak nepříjemnou záležitostí.

Co si sbalit do příručního zavazadla

  • Spodní prádlo by se mělo rovnou schovávat do příručního zavazadla. Nikdo nechce celou dovolenou strávit v jedněch kalhotkách, které si jen přemáchnou v hotelové koupelně. Když si sbalíte spodní prádlo do příručního zavazadla, vyhnete se nejen zdravotním problémům, ale také nepříjemnému pocitu. Navíc spodní prádlo nezabere v kufru moc místa.
  • Multifunkční šaty jsou taky něco, co byste neměli ve svém příručním zavazadle postrádat. Jedná se konkrétně o takové šaty, které se dají nosit na různé události. Můžete je nosit nejen k moři, ale také na večeři nebo případně na památky, na výlety nebo do obchodu.
  • Pantofle jsou také nepostradatelné. Dají se totiž nosit nejen na pláž, ale také na výlety nebo na večerní procházky. Ideální jsou boty značky CROCS, které jsou nejen pohodlné, ale také zdravotně nezávadné.
  • Ručník (byť malý) je taktéž nedílnou součástí příručního zavazadla. Doporučujeme si sbalit takzvaný rychleschnoucí ručník, který se prodává v obchodech se sportovními potřebami. Schne skutečně rychle a díky své tenkosti a nezabere takřka žádné místo. Je vyroben z takového materiálu, který nezapáchá, což je jeho další plus.
  • Vlhčené ubrousky jsou vynálezem, bez kterého se neobejdeme. Jedná se o fantastického pomocníka, kterého využijeme v nejedné situaci.

You may also like...