Co v létě?

Co si obléknout v létě? Zkuste tento outfit!

Léto se pomalu, ale jistě blíží. Zimní výprodeje už jsou dávno v pase, za chvilku tu budou ty jarní a obchody pak opět ovládnou letní hity. Móda letos jistě přinese nějaké žhavé novinky, většinou se ovšem moc od loňska lišit nebudou. Proto nevyhazujte své staré kousky, třeba byste si je byli nuceni zase koupit znovu. Džínové šortky budou opět „in“, stejně jako volnější top na úzká ramínka. Ženy s krásnýma a pevnýma nohama tedy znova zaujmou zrak mnoha mužů.

Pakliže jste ten typ, který často neví, co si v takových perných vedrech obléci, zkuste tento outfit. Je navržen tak, abyste se cítili pohodlně, stylově, ale také sebevědomě.

1. Začínáme s topem

V teplých dnech jistě volte, již zmíněný, top s úzkými ramínky. Je volný, vzdušný a často i z příjemného materiálu. Naleznete ho v různých pestrých barvách, proto zkuste zvolit například žlutou. Skvěle rozjasní nejen váš den.

2. Šortky jako bod číslo dvě

Šortky – nejlépe džínové. Pakliže chcete docílit toho, abyste se cítila pohodlně, šortky vám tento fakt opravdu zaručí. Klidně zvolte ten typ, kdy jsou roztrhané a trčí i kapse ven. K žlutému jednoduchému topu totiž vážně půjdou.

3. Sandálky na šněrování

Velkým hitem se stalo i šněrování, a to nejen u triček. Šněrování se stalo oblíbeným zejména u bot. I k tomuto outfitu volte tento typ – nejlépe zavazovací sandálky, ale i s balerínami neuděláte krok vedle. Pokud bude zavazování delší (třeba do půle stehen) jedině dobře.

4. Doplňky!

Na doplňky by se nemělo zapomínat. Jelikož onen top jistě seženete s výstřihem do V, volte k němu jednoduché řetízky (trojitý řetízek zakoupíte na prodejnách H&M za dvě stě). Jelikož se jedná o opravdu drobnost na krku, přidejte nějaké lehké a ne moc výrazné hodinky. Celý vzhled pak sjednotíte kabelkou. Buď si najděte nějakou malou – například do barev bot – do rukou, nebo stejnobarevnou přes rameno. Tak či onak, budete toho dne opravdu královnou.

You may also like...