co si obléct

Co si obléknout během deštivého podzimního dne?

Podzim je samozřejmě období plné dešťů a pochmurného počasí. Lidé se většinou zavírají doma a během deštivých dnů se jim zrovna nechce vylézat ven. Proto si raději uvaří dobrý čaj a zalehnou do postele, v níž si pustí nejoblíbenější seriály a tak tráví celý den, mnohdy i víkend. Jenže pokud je všední den, musí se chodit do práce – ať je zkrátka teplo nebo ať prší sebevíc. Co si tedy v tento deštivý den vzít?

Obuv je základ!

Při výběru outfitu, který si vezmete během deštivého dne, byste se měli ohlížet hlavně na boty. Ty budu jakýmsi odrazovým můstkem celého looku. Vyberte si proto nejdřív boty a teprve pak se rozhodujte, co k nim budete kombinovat. Při výběru obuvi nezapomínejte na to, že by měla být uzavřená a pevná – vynechejte tedy látkové tenisky nebo tenisky, které lehce promoknou. Raději sáhněte po chelsea botách nebo po podzimních podobách farmářek. Hlavně, ať vám do bot nenateče!

Džíny, džíny, džíny!

Během deštivého dne byste si měli určitě dát oblíbené džíny. Pokud je vážně chladno, vynechejte roztrhané džíny, protože jak vám dírami nateče, nemoc je na světě. Pokud pracujete v kanceláři a máte povinný dresscode, pak musíte sáhnout po úzkých kalhotách a po polobotkách, protože výše zmíněná obuv se k cigaretovým verzím kalhot rozhodně nehodí.

Nebojte se svetrů, které budou trčet z bundy ven

V poslední době se stalo naprosto stylové to, že svetříky trčí z bundy ven, protože jsou jednoduše kratší. Nebojte se toho! Mnoho lidem vadí, že jedno překrývá druhé a naopak, ale je to jenom o zvyku. Rozhodně tak třeba nemrzněte, pokud nemáte kratší svetřík, který by byl stejně dlouhý jako bunda.

Stop krátkému rukávu!

Pokud je opravdu chladno a prší, znamená to, že už pomalu, ale jistě přichází období, kdy budeme muset odložit trička s krátkým rukávem. Vyberte si raději tři čtvrteční nebo dlouhý. Rozhodně se však v daném looku vyvarujte nátělníkům nebo jiným topům na úzká ramínka.

You may also like...