Co na sebe první podzimní den

Co si obléct na první podzimní den?

Podzim v sobě nenese jen opětovaně nízké teploty jako předešlé roky. Nese v sobě také změnu šatníku, protože móda si žádá holt své. Je zapotřebí myslet na to, abychom byli dostatečně trendy, ale aby nám také nebyla zima. Což většinou nejde dohromady. Nejnovější kousky například v odvětví kabátů v sobě totiž zrovna nenesou nejteplejší verze. Často tedy nosíme několik vrstev, jež zahrnují nátělník, tričko, svetřík a bundu. A to ještě není ani zima! Jenže i podzim může být opravdu zrádný, co si budeme povídat. Většinou se totiž léto mění na podzim radikální rychlostí, která častokrát dopadne na naši imunitu. Dbejme tedy proto na to, jak se oblékáme.

Pakliže je ještě začátek podzimu, nebývají teploty až tak nízké, abychom si neudělali radost oblíbeným outfitem. Mezi nejoblíbenější patří také následující tip.

Roztrhané girlfriend džíny jako bod číslo jedna

Roztrhané džíny byly, jsou a budou v kurzu ještě nějaký ten pátek. Není se vlastně ani čemu divit, je to skvělý kousek, který si můžete vykouzlit i sami v pohodlí domova. Stačí k tomu nůžky a staré onošené džíny, jež leží někde hluboko v šatníku. Tzv. girlfriend džíny ale jen tak lehce udělat nejdou, protože jsou roztrhány všude (nejen na kolenou). Proto řada žen upřednostňuje koupi džínů v prodejnách s oblečením. Chtějí ale za to nehorázné pálky!

Timberlaky – bez nich to nejde

Bez nich nejde krásný podzimní outfit vykouzlit! Pro pohodlí a ležérnost volte jedině tuto obuv!

Bílá dlouhá košile je skvělým favoritem

K celému outfitu připojte i bílou delší košili pod zadek, kterou si klidně zapněte až úplně ke krku. Je totiž taky trend, který letí.

Na závěr bomber!

A jelikož chcete opravdu být trendy, bundu zvolte jednoznačně bomber. Doplní a udělá z vašeho výtvoru celek. A to nejen s tímto ukázkovým outfitem. Hodí se takřka k jakémukoli výběru oblečení.

You may also like...