tenisky

Schovejte své kozačky, vytáhněte tenisky!

Zima se pomalu, ale jistě ubírá ke svému konci. Nyní je konečně čas na jásání, pokud patříte do skupiny lidí, kteří chladné zimní měsíce nemají zrovna v lásce. Opět se teploty zvýší na příjemnou dvacítku, slunce vás bude hřát do zad a po sněhu nebude ani památky. Zase budeme moct schovat své zimní věci do krabic a uchovat je k devíti měsíčnímu spánku. Jelikož se má oteplovat už nyní, možná bychom velkou část čepic, rukavic, šál a opravdu tlustých zimních mohli už schovat. Ať toho není pak tolik.

Jako další krok bude schování všech kozaček, a to ihned po oblevě. Za malý okamžik totiž bude zase čas, na který se všichni těšíme! Opět bude čas tenisek. Ach, to nevýslovné pohodlí bot je k nezaplacení. Kam se hrabou baleríny nebo jiné druhy obuvi.

Mezi nejoblíbenější patří hned několik druhů tenisek od různých značek. O jaké se jedná? Čtěte dál.

1. Converse frčí už pěknou řadu let

Nosili je už naši rodiče – kecky s hvězdou na boku a s heslem: „All stars“. Na trhu jsou již sto let, což je už opravdu velké jubileum. Stále trhají rekordy v tržbách, protože se pořád drží na prvních místech v žebříčku oblíbenosti. Lidé za ně chtějí stále utrácet, protože jsou pořád v kurzu. Jedná se o oblíbenou obuv zvanou Converse.

2. I Roshe Run se neodmyslitelně pojí s vyššími teplotami

O něco pevnější jsou pak tenisky značky Nike – Roshe Run. Staly se populárními převážně díky loňskému létu, kdy se rozeběhla jejich hromadná koupě. Nestojí velkou sumu, proto si na ně našetří kdejaký teenager. Jsou pohodlné s dobře vytvarovanou podrážkou. Není se proto čemu divit, že si je oblíbily davy lidí.

3. I Airmaxy se opět probudí ze zimního spánku

Oblíbené jsou i další botasky značky Nike – Airmaxy. Především jejich pestrobarevné provedení zaujalo spoustu teenagerů. Naleznete je snad u každého druhého muže a u každé třetí ženy.

You may also like...