Roláky

Roláky se opět vrátily z dávných let

Móda mnohdy neví, kde má čerpat, a tak se vrací do minulosti a čerpá právě z ní. Není se tedy čemu divit, když se stále drží na módní dálnici především zvonové kalhoty, které by měl však už někdo přejet. Co se týče džínové bundy, ta by naopak měla zůstat mezi oblíbenými částmi v šatníku, protože její nestárnoucí vzhled je naprosto impozantní. Navíc se skvěle přepracoval i do zimní podoby, kdy ji najdete na pultech obchodů s kožíškem uvnitř. Mezi další nestárnoucí kousky, které se vyřítily z minulosti jako lavina, se řadí rozhodně rolák. Toho jsme povětšině nesnášeli, protože nám ho maminky dávaly přes hlavu vší sílou a neuvědomovaly si, že nás to také může bolet. Mimo to především dívky plakaly, protože jim začaly hrozně elektrizovat vlasy. Nyní se však tento neoblíbený kousek stal velmi oblíbeným a už ho nepustí z rukou ani jedna žena.

Nejvíce se nosí k saku

Nejen, že se probudila z letitého spánku tato trendy „novinka“, ale také si s sebou přinesla nejoblíbenější kombinaci z té doby, a sice rolák a sako. Tato dvojka ohromila nejen kdysi, ale také i nyní velkou řadu žen a bez této kombinace si mnoho z nich nedokáže představit nějakou obchodní schůzku či podobné setkání. Samozřejmě se nejedná pouze o jedinou kombinaci, s níž můžete rolák využívat. Jistě se hodí také obyčejně k riflím. Jestliže k němu doladíte ještě velmi vkusný jednoduchý náhrdelník, který je momentálně opět o něco více populární než třeba masivní šperky, docílíte vážně luxusního vzhledu.

Mimo jiné se do rolákového zpracování dostaly i takové nátělníky. Nejen, že se tedy s rolákem u krku setkáte v zimě u dlouhých rukávů, ale můžete se na ně těšit i v létě, kdy se na pulty obchodů dostanou u topů bez rukávů. Co si teda móda ještě nevymyslí! Tyto topy s rolákem a bez rukávů jsou velmi populární zejména v kombinaci se šortkami nebo sukněmi. Doladíte to s teniskami nebo oblíbenými sandálky.

You may also like...