Loňský podzimní šatník

Probíráme loňský podzimní šatník. Co nechat a co vyhodit nebo poslat dál?

Než se vydáte nakupovat v nových podzimních kolekcích, raději si projděte svůj loňský podzimní šatník. Přece jen ne všechny kousky se za poslední rok staly out, tak abyste nekoupili něco, co už třeba máte. Raději tedy projděte všechno, co vám loňský podzim nabídl, a teprve poté se vydejte nakupovat do obchodů, kde už nové, velmi lákavé podzimní kolekce jsou (většina kousků v bordó barvě, protože to je barva letošního podzimu). A abyste nevyhodili nebo neposlali dál (jiné majitelce prostřednictvím bazaru) kousky, které se letos ještě nosit dají, poradíme vám. Nikdy nebyla podzimní očista šatníku jednodušší!

Probíráme doplňky

Začněme tím nejmenším v šatníku. Do šatníku spadají i doplňky, mnohé z nich však nejsou in, proto je třeba je poslat dál. Například in nejsou už dávno čepice, které mají nápisy na přední straně. Vybírejte si takové kousky, které jsou čistě bez nápisu. Co se týče klobouků, které byly zejména vloni obrovským hitem, nad nimi nepohrdejte. Jsou to fantastické kousky, které se nemusíte bát nosit.

Stejně ta se nebojte nosit kšiltovky, pro které se i během z chladnějších podzimních rán najde užití. Co se týče huňatých šál, ty jsou nadčasové a pro letošek povoleny.

Probíráme oblečení

U oblečení je to krapet složitější. Ponechat si můžete kardigany ke kotníkům, kratší kardigany můžete s klidným svědomím prodat v internetových bazarech. Co se týče ostatních svetrů, letos jsou povoleny ty, které mají výstřih do V. Džíny jsou nadčasové, stejně jako kalhoty cigaretového střihu. Co se týče parek, nenosí se ty, které mají huňatou kapuci. Letos se dává přednost jednoduchým parkám, které jsou nepromokavé, s kapucí a šněrováním v pase.

Probíráme botník

Podzimní očistou projde i náš botník. Z botníku je třeba vytáhnout tenisky, které nejsou v použivatelném stavu. Vše ostatní však může zůstat. Stále se budou nosit kozačky ke kolenům, stejně jako chelsea boty.

You may also like...