přehozy

Přehozy přes plavky jsou nejen vkusné, ale také praktické!

Letní dovolené zdaleka nekončí tehdy, kdy končí srpen. Mnoho lidí se na dovolenou vydává ještě během září, protože v mnohých zemích je stále nádherné počasí se stále dobře žhnoucím sluníčkem, od kterého se stejně dobře spálíme, jako kdybychom jeli na začátku června nebo července. Na takové dovolené se většinou dobře balíme a týden předtím chodíme na dlouhé nákupy, protože jsme najednou zjistili, že nemáme co na sebe. Ovšem je nutné také podotknout, že na sebe nemáme ve velké míře většinou nic, i když teda máme plný šatník. Není se čemu divit, když pak opravdu nakoupíme naprosto všechno, co nám přijde pod ruku.

Většinou přemýšlíme, co si na sebe hodíme tehdy, kdy budeme chtít jít na pláž. Nechce se nám ale oblíkat se do kraťasů nebo nosit zbytečně ještě šaty, které stejně strčíme do kabelky a pak pokrčené přendáme na naše mokré tělo, když budeme z pláže odcházet. Tuto situaci by nám však mohl vyřešit aktuální trend v podobě vkusných přehozů. Ty jsou opravdu nejen vkusné, ale hlavně taky praktické, jak ukazuje právě zmiňovaná situace.

Na plavky se senzačně hodí!

Přehozy jsou na plavky jako dělané! V obchodech jich najdete opravdu velké množství a nestojí ani nějak mnoho. Obvykle je najdete pohybující se zhruba kolem tří set korun. Mnoho lidí si říká, že by za takový přehoz nedalo tak mnoho, ovšem taková obyčejná věc vám dokonale zpříjemní den na pláži. Nemusíte si už brát šaty na sebe, než přijdete na pláž, které pak hodíte do kabelky a pak si je pokrčené opět obléknete na mokré tělo, když se budete chtít z pláže přesunout do hotelu. Nemusíte si oblékat ani šortky a tílko přes plavky, protože právě od toho tu je přehoz. Dokonale ladí se skvělými žabkami nebo s jinou letní obuví. Pokud ještě na hlavu dáte klobouk, pak z vás bude opravdová královna pláže! Pro pány se bohužel něco takového ještě nevyskytuje, ale pánům většinou nevadí, když se na pláž projdou pouze v plavkách bez trička.

You may also like...