Jak na poslední chvilku spasit štědrovečerní outfit?

Jak na poslední chvilku spasit štědrovečerní outfit?

Vánoční svátky se nesou nejen ve znamení pobytu s rodinou, ale také ve znamení skutečně krásných outfitů, kterými rozzáříte okolí. Ne, k vánočnímu stromečku se opravdu nehodí přijít v teplácích. Jedná se o jeden z nejkrásnějších dnů v roce, proto se k němu pořádně vyfikněte. Jestliže vám ale v šatníku nedřímají kousky, které byste mohly vytáhnout, poradíme vám, jak na poslední chvíli štědrovečerní outfit spasit.  

Zavinovací kousky jsou jistota 

Možná si jen říkáte, že se ve vašem šatníku nenachází nic atraktivního. Ať už je to tak či onak, buďto se podívejte ještě jednou, nebo zamiřte do obchodu s módou a poohlédněte se po zavinovacím kousku. Módní stylisté se totiž shodují na tom, že se jedná o univerzální kousek, bez kterého to nepůjde. Tento univerzální kousek, který by měl být ideálně do výstřihu V, padne naprosto každé postavě. A je pravdou, že vždycky zvýrazní ženské nedokonalosti a zvýrazní takzvanou postavu přesýpacích hodin, což je přesně to, čeho chce každá žena při oblékání dosáhnout. 

Zlaté devadesátky 

Nebo prošmejděte šatníky svých rodičů či kousky, které jste nosili před lety. Pokud totiž aspoň trochu sledujete dění v módním světě, pak víte, že devadesátkové kousky jsou zpátky. Ať už mluvíme o krátkých topech, chybějících ramínkách nebo o volánech, které zdobí nejen vrchní díly oblečení, ale i ty spodní. 

Při průchodu obchody zjistíte, že přesně takových kousků je všude okolo hodně. Topy s řasením vespod nebo s třásněmi na rukou jsou přesně to, co si ke štědrovečerní tabuli můžete vzít, aniž byste se jakkoli ostýchali či měli neklidné svědomí.  

Flitry všude, kam se podíváte 

Že si zatím nejste jistí tím, co si vezmete na Štědrý den? Flitry jsou sázkou na jistotu. A už dávno se nenosí jenom na svetru, halence nebo košili. Jsou jimi poseté sukně, dokonce kalhoty. A rozhodně si nemyslete, že byste takový kousek ani nevynosili. Lze je kombinovat s běžnými kousky a hravě je vynosíte během roku. Hodí se do práce, na rande i do kina. 

You may also like...