S čím zazáříte na silvestrovském večírku

Poradíme vám, s čím zazáříte na silvestrovském večírku!

Zima se do České republiky dostavila v podobě chladného počasí a mírného sněžení. To, že se toto období do Česka žene, jsme však mohli zaregistrovat už snad v polovině prosince, kdy se do našich televizí dostavily staré známé i neznámé vánoční reklamy. Ty nám každým rokem říkají, že je načase začít nakupovat nejen čokoládového Mikuláše, ale že je třeba nakoupit i vánoční dárky, protože bez nich Vánoce nejsou zkrátka Vánocemi. Naštěstí zima není jenom o vánočních svátcích, ale o troše zábavy, na kterou se těšíme po hlavních vánočních svátcích – zima je taky o silvestrovské noci.

Na silvestrovskou noc se těší celá řada z nás. Je to jakési odreagování, během kterého se rozloučíme se starým rokem a přivítáme ten rok nový. Sice se během této noci řada z nás opije, ale taky celá řada z nás hledá nějakou svou duši, kterou může o půlnoci políbit. Proto je nutné, abychom byli vkusně oblečeni. Na nikoho neuděláte dojem, když si vezmete tepláky a crossky.

Pojďme si tedy říct nějaké tipy, díky nimž zaujmou jak pánové, tak i dámy.

Co si mají obléknout pánové?

Pánové by rozhodně měli sáhnout po roztrhaných džínách. Jsou skutečně stylové. Navíc každého stoprocentně zaujmete, protože mít děravé džíny uprostřed zimy? To se jen tak nevidí! K tomu volte jednoduché černé nebo bílé tričko (v jednoduchosti a jednobarevnosti je krása), na které si přehodíte košili. Košili si můžete, ale nemusíte zapnout, stejně jako si můžete a nemusíte košili uvázat kolem pasu.

Pokud chcete být trochu elegantnější, volte společenské kalhoty a k tomu nějakou vkusnou košili, kterou doplní kšandy.

Co si mají obléknout ženy?

Dámy nejvíce očarují s šaty. Šaty jsou zkrátka klasika, která zabere. Během silvestrovské noci jsou navíc povoleny krátké šaty těsně pod zadek, ale dbejte na obuv, kterou k šatům zvolíte. Lodičky jsou sice skvělé, ale dělají z vás „levnou holku“.

Nejvíce zaujmete se třpytivými flitry, tudíž volte flitry nebo barvy šatů, jako je stříbrná, metalově bronzová nebo zlatá.

You may also like...