Podzim ovládnou kalhoty. Co se nyní nosí místo tradičních džínů?

Podzim ovládnou kalhoty. Co se nyní nosí místo tradičních džínů?

I když nejsou sukně ani šaty během podzimu tabu, platí, že když je venku kolem nuly, raději sázíme na kalhoty, které jsou takovou jistotou, že nám nebude tolik zima. Mýlí se však ten, kdo si myslí, že pouze džíny jsou tím, co se během tohoto ročního období může nosit. Skutečnost je opravdu někde jinde, podzim ovládají kalhoty všech různých zpracování a délek. Pojďme si zmínit ty, které mohou džíny letos dokonce zcela nahradit. 

Oblekové kalhoty nejen pro štíhlé ženy 

Není tomu tak dávno, co se oblek stal symbolem ženské. nezávislosti. Tento model, který dříve byl dominantou pouze pánů, přináší ženám jakousi sebedůvěru a budí v okolí žen pocit, že se musí brát vážně. Na podzim proto vyrukujte alespoň s kalhoty, které k obleku běžně patří a upoutejte tak pozornost kolem.  

Oblekové kalhoty mohou mít mnoho podob. Můžou být s vysokým pasem, s širokými nohavicemi a mohou být v korporátních odstínech (ale taky nemusí). V poslední době se prosazují i další alternativy, jako jsou kalhoty s užšími nohavicemi, které se až u kotníků rozšiřují. Které zaujmou vás? 

Manšestráky zajistí pohodlné teplo 

Není tajemstvím, že se do módy vrací modely, které se nosily před několika desítkami let. Sedmdesátá až devadesátá léta se do módy začínají opravdu velice podepisovat a džíny letos nahrazují dokonce tradiční manšestráky.  

Mluvíme nejen o vysoce pohodlném kousku. Materiál, z něhož jsou kalhoty vyrobeny, je navíc výjimečně teplý. Opět platí, že si je můžete pořídit v různých podobách, třeba znovu s rozšířenými nohavicemi u kotníků. 

Kožené kalhoty stále na scéně 

Už letos na jaře jsme mohli zaznamenat to, že se do módy navrací kůže. V podobném duchu se móda nese i nyní na podzim, proto kromě klasických džínů zainvestujte i do kožených verzí. Neprohloupíte! 

You may also like...