Módní trendy 2018

Pět módních trendů, které budou vládnout letošnímu roku

I když je teprve první polovina roku 2018, móda už má v hlavě jasno. Už nyní se ví, s čím letos na ulicích okouzlíte každého kolemjdoucího. Vést bude zejména extravagance, na jejíž nošení potřebujete mít trochu odvahy. Zmiňme si však konkrétní kousky, které by letos měly obývat váš šatník.

1) Péřovky

Péřovky se už během letošní zimy hodně nosily. Pokud jste si tento typ bundy ještě nekoupili, klidně si ji kupte už teď, protože už nyní je jasné, že právě s péřovkami oslníte během letošního podzimu a zimy. Péřovky jsou výkřikem devadesátých let, ovšem ne každý si je zamiluje. Přece jenom to nejsou bundy, které by podtrhovaly ženské křivky nebo které by zvýrazňovaly dokonalou ženskou postavu.

2) Ledvinky

Je zvláštní, jak se móda vrací do minulosti. Vzpomínáte si ještě na tolik oblíbené, ale i zároveň nenáviděné ledvinky, které nosil kdejaký muž, ale i kdejaká žena? Kupodivu se i tento kousek vrátil. Dalo by se říct, že kabelky v našem šatníku už nemají žádné místo. Dokonce i batohy, které před nedávnem vyměnily kabelky, s největší pravděpodobností zmizí z pultů obchodů.

3) Pláštěnky

Doby, kdy jsme se během dešťových dnů schovávali pod deštník, jsou dávno pryč. Na scénu totiž přišly pláštěnky, které jsme jako děti naprosto nesnášeli. Současná móda se totiž označuje za takzvanou „plastovou“, kdy s plastem se rozhodně nešetří. Pláštěnky si budete moct koupit nejen v různých barvách, ale i v různých zpracováních. Koupit si je budete moct s kapucí, ale i bez, se šňůrkou či opět bez.

4) Velké kapsy

Praktičtí lidé ocení, že se začnou nosit věci, které mají velké kapsy. Máme na mysli nejen kalhoty, ale bundy či mikiny a svetry.

5) Teplákovina

Lidé si oblíbili v současné době hlavně pohodlné věci z teplákového materiálu. Do módy se skutečně dostaly nejen mikiny, které dnes zakoupíte v mnoha barvách a velikostech, ale i tepláky, které jsme dříve považovali jen za typicky domácí oděv. Pokud v současné době půjdete do města v teplácích, lidé se na vás nebudou dívat divně, ale naopak s obdivem, protože budete stylově oblečeni. I teplákovina bude vládnout letošnímu roku.

You may also like...