Pět denimových kousků, které musíte mít

Pět denimových kousků, které musíte mít

Pokud sledujete módní svět nebo pokud se o módu aspoň trochu zajímáte, určitě víte, že módní jsou v současné době denimové kousky. Pakliže ještě nevlastníte žádný denimový kousek, pak je třeba to napravit. Denim je dlouhou dobu něco, co z módy nevychází, naopak se v módě objevují další a další módní kousky, které zkrátka musíte mít. Abyste však nebloudili v obchodech a nepřemýšleli nad tím, jaké kousky zkrátka musíte vlastnit, poradíme vám.  

Vybrali jsme celkově pět denimových kousků, bez kterých nesmíte dát nyní ani ránu. Jsou jedinečné, nestárnoucí a rozhodně je vynosíte nejen v současných dnech.  

Denimová dlouhá bundička s potiskem 

Denimové neboli džínové bundičky se už nosí nějaký ten pátek. To znamená, že je už možná máte ve svých šatnících. Aktuálně se však nosí spíše bundičky delší, které sahají až po zadeček. Navíc musí mít i potisk vzadu. Právě džínové bundičky s potiskem jsou hitem letošního léta a ochrání vás před chladnými letními večery nebo v letadlech, když poletíte na dovolenou.  

Denimové šortky 

Klasické, otrhané šortky z denimu – to je něco, co taky nezestárne. Pokud takový kousek máte doma, rozhodně ho vynoste během léta. Uděláte s ním velkou parádu a zkrátka budete in. O tom není sporu.  

Denimové sukně 

Dámy, jaké sukně letos v létě nosíte? Dáváte přednost denimu nebo jste se rozhodli sáhnout po jiných sukních? Pokud dáváte přednost denimu, máte u nás plus! Denimové sukně jsou totiž stylové, fantastické a moderní. Každá žena je rozhodně musí mít, o tom žádná! 

Denimové kloboučky 

Slyšeli jste o tom, že se do módy vrátily takzvané bucket hats? Tedy kloboučky, které vypadají trochu jako rybářské? Určitě si je pamatujete z dětství, kdy se nosily opravdu hojně. Možná je máte i na nějaké fotografii z tohoto období. Každopádně se právě tyto kloboučky začaly nosit v denimovém provedení.  

Klasické džíny 

Není nad klasické džíny, které i v létě vynosíte v chladných, deštivých dnech. Doporučujeme vám sáhnout po klasických džínech, které jsou úzké a které mají vysoký pas. 

You may also like...