limitované edice tenisek

Nové limitované edice tenisek až tají dech. Kupte si je dříve, než budou fuč

Podzim se každým rokem nese ve znamení tenisek. Proč by to tedy letos mělo být jinak? Ponechejme tenisky na předních příčkách žebříčku oblíbenosti a zmiňme si několik fantastických limitovaných edicí, o které se lidé doslova perou. Tenisky si totiž nemusíte kupovat každý rok stejné. Letos zazařte s limitovanými edicemi, které jen tak někdo nemá. Nestane se vám tedy, že na ulici narazíte na někoho, kdo bude mít stejnou obuv jako vy.

Limitovaných edicí letos přišlo do módy mnoho, ovšem málokteré vzbudily takový ohlas jako níže zmíněné edice. Pokud o botky tedy také máte zájem, kupte si je dříve, než budou definitivně fuč.

Limitovaná edice Karl Lagerfeld a Puma

Skvělou novou limitovanou edici mají na svědomí dvě velké značky, které nemusíme představovat. Za novou edicí stojí dnes velice oblíbený Karl Lagerfeld, co je designerský matador navrhující oblečení či doplňky pro Chanel nebo Fendi. Druhou značkou je známá značka Puma, která letos oslavuje své padesáté narozeniny. A při této příležitosti to nešlo jinak – musela limitovaná edice ven.

Limitovaná edice obsahuje však nejen tenisky, což byl původní záměr, ale obsahuje také mikiny, tričko, také batoh, kšiltovku nebo overal. A kde limitované edice naleznete? Například na Queens nebo ve Footshopu.

Limitovaná edice McCartney a Adidas Originals

Adidas se opět pyšní novou kolekcí, z a kterou nyní stojí návrhářka, která je proslulá svým šetrným přístupem k přírodě a k životnímu prostředí. Tou návrhářkou je Stella McCartney, která už v minulosti navrhla několik fantastických tenisek pro zmiňovanou sportovní značku. Nová kolekce přináší nové tenisky, které jsou velice minimalistické. Navíc jsou k dostání ve veganské kůži.

Co je zvláštní, tak jsou portréty na jazycích tenisek. Na pravém jazyku je Stan Smith a na druhém návrhářka Stella.

You may also like...