Módní trend ve stylu Michaela Jacksona je zpět

Našli bychom řadu módních prohřešků, od kterých jsme se v posledních letech měli stranit. Kdo by však čekal, že se jeden z nich vrátí do módy v celé své kráse. Mluvíme o bílých ponožkách, které se v devadesátých letech nosily po vzoru Michaela Jacksona v černých botách. Poté jsme se dlouhá léta učili je nenosit, ovšem ve chvíli, kdy jsme se to naučili, se kombinace opět nosit začala.  

Je sice pravdou, že řada lidí nad tímto trendem jenom kroutí hlavou, ale je to zkrátka tak – kombinace, která na první pohled nevypadá vůbec vkusně, je zpátky. Někteří by jistě konstatovali, že se to dalo čekat – kombinaci během loňska nosila nejedna modelka a módní návrhářka.  

Na budoucí trend poukázal nejeden módní dům 

Pokud sledujete dění v módním světě, možná jste tuto kombinaci, která mnohým nahazuje husí kůži, už zaregistrovali. Vloni s ní přišel módní dům Chanel, poté i dům Prada a řada hereček a modelek, mezi nimiž se objevila i manželka zpěváka Justina Biebera, který stále patří k poměrně sledovaným celebritám.  

Dalo by se tedy říct, že bílé ponožky v černých polobotkách se opět oprášily a povstaly z mrtvých.  

Svěží prvek outfitu 

Tuto kombinaci, která byla v posledních letech jedním velkým tabu, bychom mohli dnes brát za velmi svěží prvek outfitu. Zejména, když budou mít ponožky ještě kanýr nebo volánek. Skvěle vypadají jak se šaty, ale také s džíny a oversized tričkem nebo halenkou a sakem.  

Kombinací se však meze nekladou. Už nyní najdete na sociálních sítích hromadu inspirace, celebrity se tuto dvojici nebojí nosit.  

Dvojice je součástí mnoha nových kolekcí 

I když s dvojicí po dlouhých letech přišly módní domy světových a velmi luxusních značek, neznamená to, že v kolekcích cenově příznivějších značek ji nenajdete. Právě naopak. Do svých kolekcí kombinaci zařadila i značka H&M.  

You may also like...