Módní tipy pro plnější postavu

Módní tipy pro plnější postavu

Jarní období se nezadržitelně blíží. S ním přichází i doba, kdy si přejeme pořídit si něco krásného do svého šatníku. Máte plnější postavu? Naše tipy vám pomohou cítit se skvěle.  

Áčková sukně? Jasně! 

Sukně, která se směrem dolů rozšiřuje, vám udělá výbornou službu. Pomůže vytvořit dojem rovnoměrné postavy a směle skryje stehna i pozadí. Výsledek je úchvatný! Áčková sukně se navíc příjemně nosí a nabízí celou řadu materiálů a vzorů, které se vám podaří zakomponovat ke svému stávajícímu šatníku. Sukně do A by v ideálním případě měla mít výšku až do pasu. Vynikne vaše postava, schováte nedostatky.  

Vysoký pas, to chci 

Kalhoty nebo sukně s vysokým pasem se stanou vaším nejlepším přítelem. Skvěle se do nich schová nějaké to kilo navíc a pomohou vám vytvořit krásnou linii pasu. Ideálně byste tak měli volit kalhoty a sukně, které zakrývají oblast okolo pupíku. S těmito módními kousky už se dá tvořit základní linie pomocí vhodných topů a sak.  

Nebojte se být styloví 

Mnoho lidí si myslí, že stylové oděvy jsou pouze pro štíhlé. V žádném případě si to nikdy nenechte namluvit a stále se snažte držet krok s módou. Sami brzy zjistíte, že některé modely vypadají daleko lépe na plnoštíhlé postavě. Nakupte si kalhotový kostýmek v sexy tmavě modré barvě, doplňte jej pudrovým topem a vyrazte zazářit! 

Rok 2022 

Letošní rok se ponese v tónině, která se vám rozhodně bude líbit. Šeď a černota rozhodně v oblibě nebude. Barvou roku je Very Peri, tedy odstín modrofialové, ve kterém naleznete také podtóny červené. Tato výrazná barva ale není jediná, kdo bude na stylovém nebi zářit. Smaragdová, popcornová žlutá, nebo pastelově fialová – to vše jsou odstíny, které rozhodně patří mezi slušivé kousky. Vybavte jimi svůj šatník a pohrajte si s jejich kombinací.  

Už se těšíte na nové kousky do svého šatníku?  

You may also like...