Módní kousky, které budou in i příští rok

Módní kousky, které budou in i příští rok

Nemáte zájem nakupovat oblečení, u něhož víte, že příští rok bude out a že ho příští rok budete muset vyhodit nebo někomu věnovat? Proč se raději při nakupování nezaměřit na kousky, u nichž víte, že in zůstanou ještě pár sezon? I takové kousky existují, říká se jim nadčasové kousky a jsou opravdu stylové a trendy. Prozraďme si některé z nich, kvůli kterým se vyplatí utratit i výplatu, která nám zrovna zavítala na bankovní konto.  

Sváteční overaly se budou nosit ještě dlouho 

Pokud bychom měli vypíchnout jeden módní kousek, který se bude nosit ještě pěkně dlouhou dobu, vypíchli bychom bezesporu overal, který se hodí jak na svatbu, tak na ples, tak třeba na slavnostní předávání významného ocenění. Slavnostní overaly lze jen doladit lodičkami, vkusnými šperky a nějakou hezkou menší kabelkou. Outfit je posléze dotvořen a vy můžete zamířit na candrbál! 

Trička s nápisem nevyjdou z módy 

Trička tvoří základ šatníku. K nestárnoucím kouskům se však řadí hlavně trička s nápisem, které jen tak z módy nevyjdou. Nemusíte mít tričko bílé nebo černé, klidně může být i jinak zbarvené a nápis může být opět napsán jakoukoli barvou. Zkrátka tričko s nápisem v každém provedení je in, tak na to pamatujte. Hezky se navíc kombinuje s jakýmikoli dalšími kousky.  

Pruhovaný kostýmek 

Chvilku jsme o klasických dámských kostýmcích neslyšeli, ale nyní jsou opět v módě, tak si jeden takový kostýmek pořiďte. Podle mnoha stylistů a módních návrhářů kostýmky jen tak z módy nevyjdou, zejména pokud jsou vkusně pruhované. K nim si dejte jen jednobarevné tílko nebo top, tím je outfit dotvořen. Tedy nezapomeňte na lodičky, které k dámskému kostýmku v pánském stylu padnou jako ulité. A co se týče kabelky, volte spíše menší kabelku přes rameno nebo psaníčko do ruky, které bude jedné barvy a nebude rovnováhu pruhů nijak nabourávat.  

You may also like...