bunda s kožíškem

Místo typické parky raději džínová bunda s kožíškem

Móda stále udává ty nejnovější módní trendy. Pořád dokola přináší skvělé novinky na módní dálnici, ovšem často taky nabourá. Holt čerpat (ne-li rovnou kopírovat) věci z minulosti se vážně nevyplatí. Móda šlápla vedle především se zvonovými kalhotami, které se opět vyjímají na pultech v různých obchodech s oblečením. Šněrovací trička nepatří také zrovna k těm nejlepším volbám. Mezi ty lepší kousky, které se nyní mezi módními trendy vyskytují, patří rozhodně kozačky nad kolena nebo džínové bundy. Ty se dokonce staly opravdu oblíbenými a naleznete je v kdejakých šatnících žen. Džínová bunda je vážně neodmyslitelným kouskem, jenž nesmí chybět v žádné šatní skříni. Nejen, že se hodí k jakémukoli outfitu do jakéhokoli ročního období, ale také skvěle doplní to prázdné místo v řadě jarních či letních bund.

Jak již bylo zmíněno, opravdu se jedná o kousek, který můžete používat v jakémkoli ročním období. V zimě se totiž setkáte s jeho inovací, a sice s džínovou bundou s kožíškem. Je opravdu teplá, což znamená, že vás zcela ochrání před aktuálními mrazy, jež stejně ještě nechtějí polevit.

Není si tedy zapotřebí kupovat pouze kabáty, které zahřejí pouze do mínus deseti stupňů. Zapomeňte i na koupi teplých bomber bund, protože ani ty nejsou dostatečně teplé. Vojensky zelené parky jsou sice dobrou volbou, protože obsahují i kapuci s kožíškem, ale tento trend pomalu, ale jistě upadá. Před něj se totiž tlačí ona džínová bunda s kožíškem. Ta vás zahřeje totiž mnohem více a je o něco stylovější. Jelikož působí stejně jako běžné bundy tohoto materiálu, nemusíte se tedy bát, že byste ji těžce kombinovali. Stačí si k ní pořídit dobrou a vhodnou šálu, přiléhavou čepici, na níž si můžete našít oblíbené nášivky obrázků či oblíbených komiksů, a stejnobarevné rukavice (ty ovšem volte bez jakýchkoli aplikací či nášivek).

You may also like...