Retro móda se vrací

Ledvinky a retro barvy v hlavní roli

Móda se mění dnes a denně. Každý rok je něčím zajímavý, něčím výjimečný. Letošnímu roku vládne extravagance. V hlavní roli bude i retro styl. Pokud sledujete módní svět, určitě jste zaregistrovali, že se móda vrací. Na pultech obchodů nyní narazíte především na kousky známé z devadesátých let. Ti, kteří v této době žili a kteří tancovali na nestárnoucí hity Michala Davida, si při nakupování navíc zavzpomínají na své mládí. Otázkou však je, jaké konkrétní kousky se vrátily a jsou stylové.

Jak jsme zmínili, letošní rok se ponese ve znamení extravagance a retro stylu. Nejlépe uděláte, pokud do svého šatníku přidáte oblíbené, ale i nenáviděné ledvinky nebo kousky v typicky retro barvách. Nezapomeňte na lesk! I ten bude letos vládnout módnímu světu.

Ledvinky v hlavní roli

Dalo by se říct, že kabelky se už v dnešní době vůbec nenosí. Před nedávnem je nahradily batohy, které lze dnes zakoupit v mnoha provedeních a v mnoha barvách. Ovšem i batohy zanedlouho zmizí z pultů obchodů, protože nastal čas ledvinek.

Ledvinky jsou kousky, které nemá každý v lásce. V devadesátých letech se lidé dělili na dvě skupiny, a sice na milovníky ledvinek a na ty, kteří ledvinky z celého srdce nesnášeli. Kdo ví, jaké emoce vyvolá návrat tohoto kousku nyní, ovšem už teď se můžete těšit na mnoho zajímavých provedení. Už teď je jasné, že na pulty obchodů se dostaví ledvinky nejen kožené, ale taky minimalistické či takové, které plní funkci pásku.

Vracíme se zpátky do minulosti

Velkou roli budou hrát letos i retro barvy. Černé či neutrální barvy ze svého šatníku vyhoďte, na scénu přichází barevnější modely. Čím více barev na sebe obléknete, tím lépe. Inspirovat se můžete z časopisů z dřívějších let, které dost možná ještě schováváte na půdě v krabici.

Ženy si zamilují zejména odstíny fialové, ale taky kombinaci žluté a červené barvy. Zelenou budou mít i neonové či již zmiňované lesklé odstíny, k nimž se řadí převážně kovové barvy, tedy zlatá, měděná či stříbrná.

You may also like...