kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena jako příprava na přicházející oblevu

Zima s sebou často přináší hned několik jevů. Nejdříve se jedná o nízké teploty, které letos dosáhly opravdu rekordních čísel. Ty nás donutily zamyslet se nad tím, co budeme a nebudeme nosit. Lehký kabátek či jen pončo místo tlustého svetru rozhodně není dobrou volbou do tak tuhých rán. Vždyť ženám mrzly vlasy hned, co vyšly před dům. Čepice před mrazy sice chránila, ale ne tak úplně. Stejnou ochranu poskytovaly rukavice, ale opět se jednalo o pouze devadesáti procentní účinnost.

Zimní měsíce dále přinesly sněhové kalamity, které si stále žádají spoustu obětí z dopravních nehod. Převážně v sousedních státech se stále konají hromady bouraček. Nás ovšem sníh donutil vyměnit si konečně oblíbené tenisky za zimní obuv. Převážně teenageři měli velký problém s touto změnou. Botasky se totiž staly jejich obuví, kterou nosí od podzimu do jara. Jelikož sněhu se letos vyskytlo vážně mnoho (k tomu ještě opravdu nízké teploty), nešlo to jinak. Naštěstí si muži našli zalíbení v oblíbených farmářkách a ženy ve vkusných kozačkách nad kolena.

Sice jsou to kozačky, ale zrovna mezi nejteplejší obuv se neřadí. Jsou ale nejnovějším trendem na módní dálnici, proto, pokud kolem nich budete projíždět, je určitě naberte do svého auta. Zaručí vám stylový vzhled a obdiv jak u žen, tak samozřejmě i u mužů. Oblíbené jsou zejména v kombinaci s černými silonkami a šaty či áčkovou sukní. I když je opravdu chladno, najdou se i takoví otužilci, kteří přesně tuto kombinaci nosili i v teplotách mínus dvacet stupňů Celsia.

Samozřejmě se kozačky nad kolena skvěle hodí i k jiným outfitům, nejen k tomu „letnímu“ stylu. Chybu neuděláte ani v případě, pokud zvolíte tuto obuv k úzkým džínům. Doplnit je můžete třeba stylovým svetříkem nebo dlouhým cardiganem. Ten je mimochodem stále v kurzu, tudíž se starým dobrým „rozepnutým svetříkem“ (jak tomu mnoho lidí přezdívá) neuděláte sebemenší krok špatným směrem.

You may also like...