Zase klobouky

Klobouky, klobouky a zase jen klobouky!

Perná vedra si v létě nesou svoje. Pracující lidé musí ráno přežít v městské hromadné dopravě a pak celý „mokří“ od potu vyrazit do svého zaměstnání. Školáci to mají ovšem jednodušší – čekají je dvouměsíční letní prázdniny, což si jasně žádá o čas strávený jen a pouze na koupalištích s kamarády. Co taky jiného dělat, když bývají taková horka.

Spousta žen ale místo toho, aby se chladila někde na drinku ve stínu s kamarádkami, vyráží nakupovat. Vezme si své oblíbené šaty nebo krátký top se šortkami, do malé kabelky přes rameno vloží do ní svou peněženku a láhev pití, aby zkrátka někde nevyprahla a nezkolabovala. Na nohy si vezme co nejpohodlnější obuv – ono si totiž nakupování přece žádá své újmy na zdraví, a to převážně ukrutné bolesti nohou. A následně tedy vyráží do svých oblíbených obchodních center.

Léto si v sobě nese ale také slunce, kam se jen podíváte. I při nakupování je to značná potíž, hlavně když obcházíte obchody například na náměstí, kde co dvacet minut trávíte na slunci poměrně hodně času. Sluneční brýle sice zachrání vaše oči, nýbrž úžeh chytnout můžete tak či tak. Ještě že móda opět zavedla oblíbené klobouky. Ne sice ty slaměné, ale klasické. Vedou na vrchních pozicích žebříčku oblíbenosti už nějaký ten pátek a stále nechtějí dolů. Je to jen dobře, tento kousek je opravdu nadčasový!

Svou oblíbenost si možná získal právě proto, že se dá zkombinovat snad se vším. Vypadá skvěle nejen k šatům, ale i k šortkám a sandálkům. Jelikož vypadá famózně i ke kabátům, využijete ho v jakémkoli ročním období. A to se neděje jen tak u nějakého trendy kousku.

Pokud nevíte, kde si takový kousek pořídit, zamiřte do jakéhokoli oblíbeného obchodu. Nyní se s nimi setkáte opravdu na každém rohu, a to ve velké míře. Nejlepší kousky naleznete například v H&M, v Reserved nebo v obchodě Stradivarius.

You may also like...