Jarní trendy. Jaké kabáty budou vládnout začátku letošního jara?

Jarní trendy. Jaké kabáty budou vládnout začátku letošního jara?

Každý z nás netrpělivě vyhlíží konec dlouhé zimy. Také se nemůžete dočkat, až bude počasí přát jarním trendům? Podívejte se, jaké kousky se letos budou nosit. Je libo klasický trenčkot, koženou krásu, nebo snad oversized kabátek?  

Trenčkot v khaki barvě 

Jasná módní trefa, která patří k nadčasovým. Maxi trenčkot pod kolena s klopami a dvěma řadami knoflíků patří mezi naprostou jarní klasiku. Nezklame vás ani v případě, že se přeci jen o něco ochladí – stačí si přes něj přehodit hřejivý šátek a můžete do víru města! Součástí trenčkotu je pásek, ten představuje praktickou ochranu před chladným počasím, ale také módní doplněk.  

Přemýšlíte o pokrývce hlavy? Nejvíce se bude výjimat hravý baret, v němž vyniknou také vaše vlasy. Zvolte ledabylý bohémský účes a budete se cítit jako umělkyně, která si právě město prohlíží, aby jej následně mohla zvěčnit na své malířské plátno. Ideální tip také pro dlouhé procházky.  

Kůže je i letos in 

Hitem loňské jarní sezóny se staly kožené kabáty. A protože jsme je z pochopitelných důvodů nemohli dostatečně vynosit, jsou in i letos! Který kousek zvolíte vy? Bude se jednat o klasický černý kabát, pod který si klidně můžete vzít pracovní kostýmek, nebo se pustíte do extravagance v podobě vínového koženého kousku? Letošní trend velí, že kůže není nikdy dost. Nebojte se a pod kabátek si klidně vezměte i kožené šaty. Budete se cítit naprosto neodolatelně.  

Bože, díky za oversized módu 

Také máte po krk upnuté módy, ve které se nemůžete ani nadechnout? V oversized kabátě se budete cítit naprosto božsky! Za prvé sluší naprosto každému typu i věku žen, a za druhé – jedná se o skutečně módní trefu do černého. Pod oversized kabát se skvěle hodí oblečení jednoduchých linií a střihů. Zvolte šaty z úpletu, maxi svetr, nebo třeba monochromní oblečení.  

Jaký kabát si oblíbíte vy? 

You may also like...